Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

SmOoThy`
SmOoThy`
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2365
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4925
<b>Votat</b> Votat : 22

Buzqeshje Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga SmOoThy` prej 11/5/2010, 16:24

First topic message reminder :

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 413555 Lepuroshe me kete lule!

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 2961154995


hahaPershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 380187469x881
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Princesha... prej 21/11/2012, 09:57

Me ne fund tu kujtua edhe ty puc Tekamxhan Yllit

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 I-Love-You-4966Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Vizitor prej 21/11/2012, 10:12

PRINCESHES SIME:

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 R198
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Princesha... prej 21/11/2012, 12:57

Ylli Star
Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 Thinking_of_youPershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Vizitor prej 24/12/2012, 07:53

Per Princeshen time
Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 PRODUCT_FLOWERS_12_Red_Roses_highres

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 101352
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Princesha... prej 5/1/2013, 15:25

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 413555 per Plaku me ket lule
Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 386381_340496545963906_1362590381_nPershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Plaku prej 5/1/2013, 16:52

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 10147aPershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 16a8jcz
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Plaku prej 5/1/2013, 16:54

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 10147a


per ju PrinceshaPershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 16a8jcz
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Princesha... prej 5/1/2013, 18:06

FFLMM Per Yllin
Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 400360_382586641754896_1467273142_nPershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Vizitor prej 5/1/2013, 23:25

Per Princeshen timePershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 Valentines-day-roses
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Arlo prej 5/1/2013, 23:47

Per Tesa

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 598523_10151294073262641_16814872_nKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Princesha... prej 5/1/2013, 23:53

Per Lepurushja
Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 391822_265522966837505_801095871_nPershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Albatros prej 5/1/2013, 23:55

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 Images?q=tbn:ANd9GcQkhyEsg4ePmKmCWhB5e3n7_73RSDm2a7VyFfRevLcTpUHwgZau

per princesha

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Vizitor prej 5/1/2013, 23:57

LULE PER TE GJITHA GOCAT


Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 86432592.FLRAI26K
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Princesha... prej 10/1/2013, 18:28

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 413555 per ju Saranda
Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 A4Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/1/2013, 12:44

Ju pėrshėndes tė gjithėve ...

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 78f93f127f1b99d76bc10327871365e5E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Princesha... prej 11/1/2013, 23:18


Per ju Lepurushja

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 603305_578526348827590_2131563396_nPershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Vizitor prej 13/1/2013, 18:08

Per Princesha

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 Wallpapers-of-Rose-Flower
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Princesha... prej 29/1/2013, 07:14

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 413555 Saranda me ket lulePershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 408464_586528514694040_1353208787_nPershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Vizitor prej 29/1/2013, 07:19

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 Lulet

Per ty Princesha ime
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Arlo prej 2/2/2013, 23:40

Per Natalien

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 14856_470354326352222_1549589873_nKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Princesha... prej 7/2/2013, 21:28

Per Arlo
Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 23Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Vizitor prej 7/2/2013, 22:45

Per Princeshen

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 Url?sa=i&rct=j&q=flowers&source=images&cd=&cad=rja&docid=UuYGgWtPNsYI7M&tbnid=3sF_PnmDBy7eUM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.proflowers.com%2Fsend-flowers-bsl&ei=SSAUUbnFENK20QXuyoGABg&bvm=bv.42080656,d
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 09:50

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 Images?q=tbn:ANd9GcS_LSjZ2xgSYHRWK91FaE7i7I_Rsmb7Fm1orWZ3c1VThB3lKyKqZg
(yllin meqe esht antar i respektushem kudo ku shkon)
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/2/2013, 18:47


Pėr ty Ajo ... Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 Dc174f10E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Natalie prej 23/2/2013, 19:27

Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 Images?q=tbn:ANd9GcRT5i7T3Jmixjc8L-aqiDtMOH3NIPGz5HLhvFXR4Cz-T1A_4MZk

Per Arlo..Pershendetje me nje lule per nje anėtarė? - Faqe 6 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c

Sponsored content

Buzqeshje Re: Pershendetje me nje lule per nje anėtarė?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/7/2019, 09:02