"Ti Dua Syte" nga Ermal Fejzullahu

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje "Ti Dua Syte" nga Ermal Fejzullahu

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/5/2010, 01:11

Mė mbushen sytė me lot pėr ty,
ti nuk i sheh vetėm i prek .
ajo jeton, kujtimin tonė,
tė paktėn qesh dhe pse s'shikon .

Reff: 2x
Ti dua sytė edhe kur qan,
shikim tėnd qė mė se kam .
Merri sytė e mi kur tė merr malli,
vetėm njė sekond bota do t'ndali .

Vazhdon ajo tė jetė njėsoj,
ngadalė mė flet dhe unė mendoj .
kujdeset shumė e di gabon,
por nuk ja them, ajo kupton .

Reff: 2x
Ti dua sytė edhe kur qan,
shikim tėnd qė mė se kam .
Merri sytė e mi kur tė merr malli,
vetėm njė sekond bota do t'ndali .E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Dona20
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje Re: "Ti Dua Syte" nga Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Dona20 prej 29/5/2010, 11:20


    Ora ėshtė 17/6/2019, 03:21