Evi Reci & Flori - I ngjanė asajė

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Evi Reci & Flori - I ngjanė asajė

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/5/2010, 01:09

(Flori:)
Ti mė fal
do mundohem tė ndryshoj
si tė gjithė ndonjėherė dhe unė gaboj..

(Evi:)
Unė tė fal
dhe kur emrin tim harron
sa herė mė sheh unė e di kė po mendon...

(Flori:)
(aha-aha) Zemėr nuk kam faj
(aha-aha) I ngjan asaj

(Evi:)
(aha-aha) Zemėr nuk kam faj
(aha-aha) i ngjaj asaj

(Evi:)
S'mundem unė tė tė shoh
kur ti ke mall
dhe tė mundon ty shikimi i saj

(Flori:)
Jo nuk e fsheh se ēdo ditė e mendoj

(Flori & Evi:)
E vuaj unė, e vuan ti, por jo ajo

(Flori:)
(aha-aha) Zemėr nuk kam faj
(aha-aha) I ngjan asaj

(Evi:)
(aha-aha) Zemėr nuk kam faj
(aha-aha) i ngjaj asaj

(Flori:)
(aha-aha) Zemėr nuk kam faj
(aha-aha) I ngjan asaj

(Evi:)
(aha-aha) Zemėr nuk kam faj
(aha-aha) i ngjaj asajE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Dona20
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje Re: Evi Reci & Flori - I ngjanė asajė

Mesazh nga Dona20 prej 29/5/2010, 11:25


    Ora ėshtė 17/6/2019, 03:20