" Miqėsia Mes Femrės Dhe Mashkullit! "

Share
avatar
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje " Miqėsia Mes Femrės Dhe Mashkullit! "

Mesazh nga Dona20 prej 1/5/2010, 18:03

Janė dy parakushte qė njė femėr duhet t'i plotėsojė pėr t'u bėrė mik i mirė me njė mashkull. E para ėshtė ta dojė atė dhe e dyta qė kurrė tė mos hyjė nė marrėdhėnie seksuale me tė! Pėrndryshe nuk do tė mund tė lavdėrohet se njė mashkull e ka mik tė mirė. Cilėt janė garancionet qė tė mos bėheni nė tė ardhmen diēka mė tepėr se shok me tė? Ja disa tipe tė miqėsisė me mashkullin dhe rreziqet qė ato miqėsi bartin me vete duke rrezikuar miqėsinė e vėrtetė mes gjinive...

Miku i juaj besnik

Ėshtė i ndjeshėm dhe i kujdesshėm. Njeri qė mund ta gjeni pranė sa herė tė keni nevojė pėr tė, nė veēanti sa herė tė ju zhgėnjej jeta. Dėshiron tė martohet me ju, por ėshtė i turpshėm pėr t'ju ofruar njė gjė tė tillė. Edhe pse ju ndoshta e dini kėtė, e vazhdoni miqėsinė me tė ngase edhe juve ju pėlqen dhe ju kėnaq nė veēanti vėmendja dhe kujdesi i jashtėzakonshėm i tij. Vetėm pijet alkoolike mund t'ju sjellin deri te rreziku qė tė hyni nė marrėdhėnie seksuale me tė, ngase megjithatė ka diēka qė ju e pėlqeni tek ai. Pse jo, nėse nuk jeni tė dashuruar gjetiu, njė mik aq besnik mund t'ju bėhet tė nesėrmen po ashtu dashnor besnik dhe mik i vėrtet i jetės.

Miku intelektual

Pėrderisa meshkujt tjerė llomotisin, miku i juaj intelektual ju dėgjon me vėmendje, ju kupton madje edhe ju pėrgjigjet me fjali tė tėra. E ēmon bisedėn e mirė dhe mund ta dalloj Paolo Coelhon prej Marquesit. Disa vargje tė Gabriel G. Lorkės nė kombinim me venėn e zezė mund t'i rrėnojnė barrierat e imagjinuara dhe t'ju vendosin nė kraharorin e tij. Ai ėshtė i mire pėr gjėra shpirtėrore, por jo edhe pėr ato fizike. Mund tė ndodh tė keni njė kontakt tė varfėr trupor dhe tė nesėrmen njė analizė tė pakėndshme.

Miku atraktiv

Edhe pse duket se ėshtė i vetmuar, gjithnjė nė dispozicion ka njė apo dy mikesha. Mė sė shpeshti mund ta gjeni nė ushtrimoret lokale dhe atė gjatė vikendit. Femrat tjera ia kanė lakmi, dhe shumė nga ato kanė dėshirė tė flenė me tė. Aq atraktiv duket sa qė dėshironi ta hani. Dhe nėse nuk e pėrmbushni "oreksin" tuaj diku tjetėr, me siguri do t'ju zbardh ndonjė mėngjes nė shtratin e tij. Nėse dėshironi tė jeni vetėm njėra nga ato nė numėr, pse jo, kėnaquni me tė?

Miku pėr shėtitje

Ėshtė i gjallė, gjithnjė i gatshėm pėr netė madhėshtore, e qė ėshtė mė e rėndėsishme, ju bėn tė qesheni. Nėse jeni femėr qė krejt ēka dėshironi ėshtė qeshja, atėherė njė mashkull i tillė ėshtė "copė" fantastike pėr ju. Riziku qė tė ndodheni nė shtratin e tij qėndron pran jush ngase me tė kaloni mė sė shumti kohė nė argėtime. Prandaj njė gjė e tillė ėshtė vetėm pyetje e kohės! Nėse vlen ta humbni njė mik pėr shėtit tuaja vetėm pėr shkak tė seksit pėr njė natė, pse jo, kėnaquni.

Miku i punės

Keni shumė gjėra tė pėrbashkėta, madje qė tė dyve ju shkon nė nerva shefi. Pėr dallim nga dashnori juaj, nuk ju kundėrshton kur flitni apo mendoni pėr punė. Madje bile edhe ju bashkėngjitet nė bisedė profesionale. Kėtu riziku pėr seks ėshtė shumė i madh. Mos dilni me tė pas orarit tė punės, mos shkoni nė ndeja dhe vende tjera pėr t'u argėtuar. Pse duhet tė mbani distancė? Ngase mund tė ndodhė qė pasi tė zgjoheni nga shtrati i tij, dhe tė hėnėn e ardhshme tė lajmėroheni nė punė, duhet tė shtireni kinse asgjė nuk ka ndodhur! Ai me siguri, ashtu do tė veproj.

    Ora ėshtė 23/6/2018, 04:32