" Mė Siper, Drejtohuni Atij/Asaj Mė Siper ;) "

Share
avatar
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1826
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3868
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje " Mė Siper, Drejtohuni Atij/Asaj Mė Siper ;) "

Mesazh nga Dona20 prej 14/4/2010, 23:48

Loja ėshtė kėshtu; ai qė vjen, pėrshėndet apo i bėn njė pyetje atij qė ka postuar mė siper....Gjithmonė me pėrmbajtjen e fjales "mė siper" ;)

Flm. ti mė siper dhe pėrshėndetje ju qė do vini mė poshtė Smile
avatar
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19024
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37310
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: " Mė Siper, Drejtohuni Atij/Asaj Mė Siper ;) "

Mesazh nga Albatros prej 8/11/2010, 10:35

juve me siper, si po kaloni ?


    Ora ėshtė 22/8/2017, 01:51