Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2010, 07:35

Zbuloni tiparet e karakterit tuaj, sipas muajit nė tė cilin keni lindur...

JANARĖ

1. Ambicioz dhe serioz
2. I pėlqen tė mėsojė dhe tė japė mėsimė
3. Kėrkonė gjithmonė difektet dhe dobėsitė e tė tjerėve
4. I pėlqenė tė kritikojė
5. Punėtorė dhe prodhimtarė
6. I ndjeshėm dhe mendimtarė
7. I heshtur, me pėrjashtimė tė rastėve kur ėshtė nė ankth
8. I rezervuar
9. Shumė i sjellshėm
10. Sėmuret shpesh nga rrufa
11. Romantikė por nuk e shfaq lehtė
12. Adhuronė fėmijėt
13. Besnik
14. Di tė sillet nė shoqėri
15. Bėhet shpeshė xhelozė
16. I pandryshueshėm nė gjykime dhe shumė i kujdesshėm me paratėE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2010, 07:35

SHKURT

1. Ėshtė i shpėrndarė nė mendime
2. Inteligjend dhe dinak
3. Temperament i ndryshueshėm
4. Me karakter tė ndryshueshėm
5. I heshtur, i ndrojtur dhe i thjeshtė
6. I ndershėm dhe besnikė
7. I pėlqenė liria
8. Rebel kur e detyrojnė
9. Shumė i ndjeshėm dhe preket lehtė
10. Nxehet shumė shpejtė
11. I pėlqenė tė bėjė miqėsi, por etregon rrallė kėtė
12. I krisur dhe kokėfortė
13. Ambicioz
14. I ka shumė tė qarta objektivat dhe ėndrrat e veta
15. Me kulturė
16. I pėlqejnė zbavitjet dhe koha e lirė
17. Romantikė brėnda por jo jashtė
18. SupersticiozE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2010, 07:36

MARS

1. Personalitet interesant
2. I dashur
3. I drojtur dhe i rezervuar
4. I ndershėm bujarė dhe simpatikė
5. I pėlqenė paqa, qetėsia
6. I ndjeshėm ndajė tė tjerėve
7. I pėlqenė tju shėrbejė tė tjerėve
8. Zemrohet dhe irritohet lehtė
9. Person tek i cili mund tė mbėshtetesh
10. Vrojtues i mirė
11. Hakmarrės
12. I pėlqenė tė ėndėrroje dhe fantazojė
13. Adhuronė udhėtimet
14. I pėlqenė tė dekurojė shtėpinė dhe ambientet
15. Ka talent pėr muzikėn
16. KapriēiozE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2010, 07:36

PRILL

1. Aktivė dhe dinamikė
2. Merr vendime dhe pastajė pendohet pėr ta
3. I fortė mendėrisht
4. I pėlqejnė pėrkujdesjet e tė tjerėve
5. Miqėsorė
6. I pėlqenė tė ndihmojė tė tjerėt dhe tė zgjidhė problemet e tyre
7. Guximtarė
8. Aventurier nga natyra
9. I ėmbėl dhe bujarė
10. Ka kujtesė tė mirė
11. I pėlaenė tė motivojė tė tjerėt
12. Zakonisht, sėmuret nga kokaE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2010, 07:37

MAJĖ

1. Kokėfortė
2. Nuk dorėzohet derisa arrin atė qė do
3. Njohės i mirė i gjėrave
4. Irritohet lehtė
5. Nuk kalon kurrė pa u vėnė re
6. Ushqenė ndjenja shumė tė thella
7. Fizikisht joshės dhe me njė personalitet shumė tė veēantė
8. Ngushėllohet lehtė
9. I pėlqenė tė ėndėrrojė
10. Intuitiv
11. Nė pėrgjithėsi, sėmuret nga veshėt dhe grykėt
12. Ka imagjinatė tė pasur
13. I pėlqejnė literatura dhe arti
14. Adhuronė udhėtimet
15. E irritonė qėndrimi nė shtėpi
16. Nuk i pėlqenė ideja qė tė ketė shumė fėmijė
17. Punėtorė
18. BujarE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2010, 07:37

QERSHORĖ

1. Bėn plane afatgjata
2. Manipulohet lehtė
3. I dashur dhe delikat nė tė folur
4. Ka shumė ide
5. I ndjeshėm
6. Dyshonė shumė dhe ka tendencė ti shtyjė gjėrat pėr mė vonė
7. Do gjithmonė mė tė mirėn
8. Kokėfortė
9. Zbavitės dhe me njė sens tė mirė humori
10. Adhuronė shakatė
11. Bisedues i mirė
12. Miqėsorė
13. Di si tė bėjė miqėsi tė reja
14. Ka karakterė tė ndryshueshėm
15. Ka tendencė tė sėmuret nga gripi
16. Mėrzitet lehtė
17. Lėndohet lehtė
18. Pasi ėshtė lėnduar, i nevoitet shumė kohė pėr ta marrė veten
19. Romantikė deri nė palcė..E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2010, 07:37

KORRIK

1. I kėndshėm nė shoqėri
2. I vėshtirė pėr tu kumtuar
3. Ngushėllohet lehtė
4. I ndershėm dhe miqėsorė
5. I ka shumė pėrzemėr ndjenjat e tė tjerėve
6. Me tė mund tė flitet lehtė
7. I paparashikueshėm
8. Kapriēioz dhe me karakterė tė ndryshueshėm
9. I zgjuar dhe i zedhshėm
10. Jo hakmarrės
11. Fal, por nuk harronė kurrė
12. E irritojnė gjėrat qė i duken pa vlerė
13. I pėlqenė tė udhėheqė tė tjerėt
14. I ndjeshėm
15. I dashur dhe ka nevojė pėr shumė dashuri
16. Mundohet ti trajtojė tė tjerėt si tė barabartė
17. Simpatik
18. Njohės i mirė
19. Parashikues
20. Nuk i kėrkonė ai miqtė, preferonė tė vijnė ata ta kėrkojnė
21. I gjykonė njerzit pėr atė qė janė
22. Punėtorė
23. Nuk ėshtė agresivė, me kusht qė tė mos e provokojnė
24. Lėndohet lehtė dhe ka nevojė pėr shumė kohė qė tė marrė vetenE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2010, 07:38

GUSHT

1. I pėlqenė shakatė
2. Joshės
3. Delikat
4. Romantik
5. Krenarė
6. Guximtarė
7. Ka cilėsitė e liderit
8. Di ti ngushėllojė tė tjerėt
9. Mund tė jetė shumė bujarė ose shumė egoistė
10. I adhuron lavdet
11. Ka shpirtė tė jashtzakonshėm
12. Irritohet lehtė kur provokonė
13. Xhelozė
14. Vrojtues
15. I kujdesshėm
16. Mendon shpejtė
17. I pėlqenė tė komandojė dhe tė ėndėrrojė
18. Virtuoz nė art dhe muzikė
19. I ndjeshėm dhe tolerant
20. Nuk ka shumė imunitet ndaj sėmundjeve
21. I besueshėm
22. I pėlqenė tė bėjė miq tė rinjė
23. I pėrkėdhelur
24. Ka frikė nga dashuriaE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2010, 07:38

SHTATOR

1. I kujdesshėm, i matur dhe i organizuar
2. I pėlqenė tju tregojė tė tjerėve gabimet e veta
3. I pėlqenė tė kritikojė
4. i heshtur, por edhe bisedues i mirė
5. I matur
6. I dashur dhe simpatik
7. Person i denjė pėr besim
8. Besnik dhe i ndershėm
9. E bėn mirė punėn e vetė
10. Di tė ruaj sekretin
11. I ndjeshėm, bujarė
12. Ka kujtesė tė mirė
13. Dinak
14. I pėlqenė tė bėjė kėrkime nė fusha tė reja
15. Duhet tė vetkontrollohet kur fillonė tė bėjė kritika
16. Njohės i mirė
17. Zbavitės
18. I rezervuar
19. Adhuronė sportin, kohėn e lirė dhe udhėtimet
20. Nuk i tregonė lehtė emocionet eveta
21. Do shumė kohė tė vendosė, sidomas kur ėshtė puna pėr tė zgjedhur partėnerinE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2010, 07:39

TETORĖ

1. I pėlqenė tė bisedojė
2. I do ata qė e duan
3. Joshės
4. I bukur jashtė dhe brėnda
5. Simpatik
6. Miqtė janė shumė tė rėndėsishėm pėr tė
7. I pėlqenė tė bėjė miqėsi tė reja
8. Lėndohet lehtė por e merr veten shpejtė
9. Shumė intuitivė
10. I pėlqejnė udhėtimet, atri dhe letėrsia
11. Delikatė nė tė folur
12. I pėrkėdhelur
13. RRallė i tregon emocionet e veta
14. Shumė xhelozė
15. I drejtė
16. Bujarė
17. Di ti manipulojė njerzit
18. E humbet lehtė besimin te dikush
19. Kur bie nė dashuri dashuron me tė vėrtetė
20. Nuk i pėlqejnė fėmijėt, me pėrjashtim tė tė vetėveE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2010, 07:39

NĖNTORĖ

1. Ka shumė ide, nganjėherė tė jashtėzakonshme
2. E ka tė vėshtirė tė fillojė njė bisedė
3. Njohės i mirė
4. Mund tė bėhet mjekė i mirė
5. Personalitet dinamik
6. I rezervuar
7. Mendon gjithmonė pėr diēka
8. Bindės
9. Guximtarė dhe bujarė
10. I durueshėm, kėmbėngulės dhe kokėfortė
11. Nuk dorėzohet kurrė
12. Ėshtė nga ata qė mėndojnė se, nėse dihet bėrė diēka, ekziston gjithmonė njė mynyrė pėr ta bėrė
13. Irritohet lehtė, e provokojnė apo jo
14. I pėlqenė vetmia
15. Romantikė
16. Mendon ndryshe nga tė tjerėt
17. Nuk i vlerėson komplimentet
18. I paqėndrueshėm nė lidhje
19. I pėlqenė tė rrijė nė shtėpi
20. Punėtorė
21. I besueshėm
22. I ndershėm dhe di tė ruajė sekretin
23. Nuk i kontrollon emocionet e veta
24. I paparashikueshėmE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/4/2010, 07:40

DHJETORĖ

1. Bujar
2. Patriotikė
3. Aktivė nė lojra
4. I mungonė durimi
5. Manipulues e deri dhe tradhėtarė
6. Mendjemadh
7. Zbavitės
8. I pėlqenė tė jetė i rrethuar me njerėz
9. I pėlqenė ti bėjnė komplimente dhe tė pėrkujdesen pėr tė
10. I pėlqenė ta duan
11. Nuk ka tendencė tė ketė humorė tė keq
12. Personalitet i ndryshueshėm
13. Nuk ėshtė egoistė
14. Adhuronė shakatė
15. Ka sens humori
16. Ėshtė logjikė!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
SamkaQika
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 209
<b>Pikėt</b> Pikėt : 605
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : !!!... Nuk kam kohė tė urrejė ata qė mė urrejnė, ngase jam shumė e zėnė duke i dashur ata qė mė Duan...!!!...!!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga SamkaQika prej 17/6/2010, 00:51

May jam une
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 17/9/2011, 22:48

SHTATORI jam una
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga Arlo prej 18/9/2011, 10:24

Une ma mir spa e tham se tana tzezat ishin shkrujt per mu hahahahaha..Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/9/2011, 10:26

Hahahahaha po na bėn kurioz tani me dijt ēa muaji je ... LOLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga Arlo prej 18/9/2011, 10:29

Hahahahaha nc nc nc nuk e tham hahahahaha. .Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 18/9/2011, 20:06

hahahahahah po a te kan dal te verteta?
avatar
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga MARINO prej 18/9/2011, 20:111. I kujdesshėm, i matur dhe i organizuar
2. I pėlqenė tju tregojė tė tjerėve gabimet e veta
3. I pėlqenė tė kritikojė
4. i heshtur, por edhe bisedues i mirė
5. I matur
6. I dashur dhe simpatik
7. Person i denjė pėr besim
8. Besnik dhe i ndershėm
9. E bėn mirė punėn e vetė
10. Di tė ruaj sekretin
11. I ndjeshėm, bujarė
12. Ka kujtesė tė mirė
13. Dinak
14. I pėlqenė tė bėjė kėrkime nė fusha tė reja
15. Duhet tė vetkontrollohet kur fillonė tė bėjė kritika
16. Njohės i mirė
17. Zbavitės
18. I rezervuar
19. Adhuronė sportin, kohėn e lirė dhe udhėtimet
20. Nuk i tregonė lehtė emocionet eveta
21. Do shumė kohė tė vendosė, sidomas kur ėshtė puna pėr tė zgjedhur partėnerinKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga Arlo prej 19/9/2011, 11:57

@bbjondja simpatike shkruajti:hahahahahah po a te kan dal te verteta?

Si mendon ti?
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 19/9/2011, 15:14

un them qe nuk jan te verteta sepse ti mua me dukesh shum i mir xxx PUC
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga Arlo prej 19/9/2011, 16:08

Flm po kaq shpejt e kuptove ti se jam i mire une?! 1LULEKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 22/9/2011, 16:09

eu una gjerat i kap shum shpejt
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga Arlo prej 22/9/2011, 16:13

Po ti par tek tema tje me the se sikur skape dicka!!
Nese...Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 22/9/2011, 16:19

e kapa e kapa po desh te te ngacmoja nicik Tekamxhan

Sponsored content

Buzqeshje Re: Karakteri juaj sipas muajit tė lindjes!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/5/2018, 19:45