Arie Haan trajnjeri i Kombėtares Shqiptare

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Arie Haan trajnjeri i Kombėtares Shqiptare

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/1/2008, 21:14


Arie Haan ėshtė tranjeri i ri i Kombėtares Shqiptare.

Hollandezi 58-vjeē zėvėndeso Croate Otto Baric i cila ka dhėnė dorheqen nė Nėntor pas humbjes sė Shqipėrisė nė Euro 2008.

Haan, njė ish lojtar i Hollandės, nė tė kaluarėn ka qėnė dhe trajnjeri i Kinės dhe Kamerunit.

Haan Nėnshkroi tė premten Mė 04 Janar 2008 njė Kontrat pėr Dy vite dhe do jetė i paguar 150.000 Euro nė vit.

Shqipėria ėshtė nė Grupin 1 tė Kupės sė Botės 2010 me Danimarkėn , Maltėn, Portugalin dhe Suedinė.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Admin
Admin
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 14
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1
<b>Votat</b> Votat : 1

Buzqeshje Re: Arie Haan trajnjeri i Kombėtares Shqiptare

Mesazh nga Admin prej 17/1/2008, 10:07

6. Shtator 2008:

Hungari- Danimarkė
Malta- Portugal
Shqipėri- Suedi


10. Shtator 2008:

Portugal- Danimarkė
Suedi- Hungari
Shqipėri- Malta


11. Tetor 2008:

Danimarkė- Malta
Suedi- Portugali
Hungari- Shqipėri


15. Tetor 2008:

Malta- Hungari
Portugal- Shqipėri


11. Shkurt 2009:

Malta- Shqipėri


28. Mars 2009:

Malta- Danimarkė
Portugal- Suedi
Shqipėri- Hungari


1. Prill 2009:

Hungari- Malta
Danimarkė- Shqipėri


6. Qershori 2009:

Suedi- Danimarkė
Shqipėri- Portugal


10.Qershor 2009:

Suedi- Malta


5. Shtator 2009:

Hungari- Suedi
Danimarkė- Portugal


9. Shtator 2009:

Shqipėri- Danimarkė
Malte- Suedi
Hungari- Portugal


10. Tetor 2009:

Portugal- Hungari
Danimarkė- Suedi


14. Tetor 2009:

Portugal- Malta
Suedi- Shqipėri
Danimarkė- Hungari


14. Nėntor 2009: Play Off


18. Nentor 2009: Play Off

    Ora ėshtė 22/7/2019, 21:13