A e di pse te dua kaq shume...?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga Vizitor prej 22/3/2010, 10:26

Jemi njerez dhe nje nga karakteristikat qe na karakterizon eshte edhe ndjenja e dashurise qe falim dhe na falin...Po pse e bejme ne kete?Sepse ne ndjenjen e dashurise ka dicka te vecante qe sa me shume t'a dhurojme aq me shpejt ajo do te munde te na zgjidhe tere kontradiktat e jetes dhe te na jape ne njerezve te mirat e perhereshme,te kerkuarit e te cilave jane qellimi i jetes.
Prandaj e di pse te dua aq shume...?Sepse je njeri dhe e mira tende qendron tek dashuria,sic qendron te rrezet e diellit fruti i nje peme...
Po ju miq te dashur ...pse doni aq shume?Jepni opsione ju lutem!Respekte
PUC
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga Vizitor prej 22/3/2010, 10:27

A e di pse te dua kaq shume?Sepse je njeri i mire dhe duhet te te dua!
avatar
majlinda
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/04/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 214
<b>Pikėt</b> Pikėt : 470
<b>Votat</b> Votat : 11
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Lindaaa

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga majlinda prej 5/4/2010, 18:02

Te Dua Shumm , Se Je Nje Person Qe Ti Nuk Din Te Dashuron Pak ,Edhe Une Jom Ni Person Qe Te Dashuroj Ty Pa Kozhnica. Qaqe shum te dua sa me duhet ni jet per te harruar
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/3/2011, 11:38

...... sepse ēdo qelizė e trupit timė tashmė ka njė emėr dhe e dua mė shumė se veten ......E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga Vizitor prej 1/3/2011, 17:18

avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/3/2011, 18:25

......... Sepse je lumturia ime ....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga Arlo prej 4/3/2011, 01:43

Sepse ti je sunduesja e zemres time . . . Sepse ti e fitove ate . . .Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga Adrian prej 23/3/2011, 23:54

Pse tė dua kaq shumė unė as vetė se di ndoshta me kanė dehur puthjet qe mi dhurove ti!avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga Arlo prej 23/3/2011, 23:57

duartrokitjeKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/3/2011, 00:15

........ sepse mė gėzonė lumturia jote ..........E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga Arlo prej 29/3/2011, 00:16

Sepse me ke bere te te dua . . .Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga Vizitor prej 13/5/2011, 17:06

.....se te don xemla cumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 3/6/2011, 09:13

...... sepse arrite tė fitoshė zemrėn time dhe tashmė ėshtė e jotja pėrgjithėmonė .......E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: A e di pse te dua kaq shume...?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/6/2018, 19:53