Femra me cigare,,,sa hije i ka???

enigma
enigma
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

Buzqeshje Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga enigma prej 5/3/2010, 23:20

Jepni mendimet tuaja
Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga Dino prej 6/3/2010, 00:00

...sipas meje ..as burrave nuk u ka jije ..por eshte nje ves..qe na mundon te gjithve..!Femra me cigare,,,sa hije i ka??? CigaretteFemra me cigare,,,sa hije i ka??? No_smoking
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga Vizitor prej 6/3/2010, 00:10

Mase shumti bot e urrej cigaren BOKS
majlinda
majlinda
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/04/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 214
<b>Pikėt</b> Pikėt : 470
<b>Votat</b> Votat : 11
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Lindaaa

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga majlinda prej 6/4/2010, 18:33

Mua Sme Pelqen as Mejshkut as Femrat,,, nuk ju ka hij sidomos femrav te pijne cigare shum i urrej
jana
jana
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 18/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 59
<b>Pikėt</b> Pikėt : 159
<b>Votat</b> Votat : 7
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ta duash dike me gjith zemer eshte knaqesia me e madhe ne ket bot

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga jana prej 18/6/2010, 21:21

qdo njeri qe e sho me cigare e urrej
Edlira
Edlira
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 29/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 10
<b>Pikėt</b> Pikėt : 25
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga Edlira prej 29/6/2010, 20:36

nOrmaL eShte per mUa...Edhe meNdoj Se i ka hije Shume..
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Femra me cigare,,,sa hije i ka??? 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga Arlo prej 11/2/2011, 04:09

100 % hije i ka . . .Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga Princesha... prej 20/11/2012, 13:54

Askujt nuk i ka hije, por e pijne, cka me iu ba?Femra me cigare,,,sa hije i ka??? 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga Vizitor prej 20/11/2012, 14:06

Nuk i shkon fare sikur qe s'i shkon as meshkujve
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga Princesha... prej 23/12/2012, 13:57

hije si si ka hije si merlin mongo ahhahahah ma shum se meshkujve na ka hije gjdo gje e le me cigarja LOLFemra me cigare,,,sa hije i ka??? 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga Vizitor prej 23/12/2012, 18:45

Aspak su ka hije por cka te bejme tash hahaa
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga Princesha... prej 23/12/2012, 18:49

hije i ka gjithkuj LOL bre edhe atyre qe jetojn ne mal LOLFemra me cigare,,,sa hije i ka??? 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga Burrelsja prej 21/2/2013, 17:30

ka si skaaaaa prsh un e anakonda pijm nga 1 teke smoggg e marrim ngoj dynjon ah sa hije na kaaaaa eh si si ka apo sjemi e tmira me na pa xpppp
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga Princesha... prej 22/3/2014, 00:32

Hic aspak !. 

Cigarren dhe Qajin i urrej shume Femra me cigare,,,sa hije i ka??? Icon_exclaim 
Jo per gje tjeter mirepo vec qe mi skucin dhembet . 
Me se shumeti kujdesem per dhembet , sps ata me zbukurojne Buzeqeshjen . Femra me cigare,,,sa hije i ka??? Icon_wink
Dhembet e atyre qe nuk e perdorin Cigarren
Femra me cigare,,,sa hije i ka??? Fotolia2498440frauapfelFemra me cigare,,,sa hije i ka??? 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

Buzqeshje Re: Femra me cigare,,,sa hije i ka???

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/6/2019, 12:00