Politikan i preferuar?

enigma
enigma
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

Buzqeshje Politikan i preferuar?

Mesazh nga enigma prej 5/3/2010, 23:18

Kush eshte politikani/anja juaj e preferuar(shqiptare behet fjala)???
Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga Dino prej 5/3/2010, 23:52

Hi ..enigma..!
..per mua Xhosefina Topalli
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga Vizitor prej 5/3/2010, 23:55

Arta Dade
enigma
enigma
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga enigma prej 12/3/2010, 00:20

Jozefina Topalli
SamkaQika
SamkaQika
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 209
<b>Pikėt</b> Pikėt : 605
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : !!!... Nuk kam kohė tė urrejė ata qė mė urrejnė, ngase jam shumė e zėnė duke i dashur ata qė mė Duan...!!!...!!

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga SamkaQika prej 16/6/2010, 23:30

As kush hiq valla krejt Pisa jan
Tonii
Tonii
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 14/08/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 7
<b>Pikėt</b> Pikėt : 16
<b>Votat</b> Votat : 2

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga Tonii prej 28/8/2010, 23:10

Ernesto Guevara (che)
FLORIDA
FLORIDA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Itali
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/08/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 523
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1201
<b>Votat</b> Votat : 17
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : jeta eshte e bukur,por nese din ta jetosh

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga FLORIDA prej 30/8/2010, 22:32

pershendetje...per mua politicani im i preferuar eshte lulzim basha, ndersa politikanja, jozefina topalli.
avatar
Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga Kleandra prej 31/8/2010, 01:21

Hahaha vetja ime se politikanet sot te gjithe njesoj jan 8)
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/8/2010, 10:44

Smė pėlqen asnjėE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga Kleandra prej 31/8/2010, 10:52

vetja ime Smile
ardita miss
ardita miss
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 07/07/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2
<b>Pikėt</b> Pikėt : 5
<b>Votat</b> Votat : 2

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga ardita miss prej 10/9/2010, 10:24

Vendi yne eshte nje vend i vecante perderisa ka kaluar nga kominizmi barbar ne nje demokraci te degjeneruar,pa asnje faze qyteterimi. Kjo mund te jete disi per shkak te popullit jo shume te afte dhe pak te kulturuar,por pjesa me a madhe e fajit i takon politikaneve tane qe tallen me njerezit e thjeshte. Per mua pesonalisht,asnje politikan nuk eshte i sakte per t'u pelqyer apo admiruar. Duhet rregull,pune dhe drejtesi. Jo fjale te kota dhe premtime boshe sic e kane hobi politikanet tane dhe ua genjejne mendjen popullit.Secili politikan eshte per te mbushur xhepat e tij dhe barra i bie ne kurriz popullit.
Do doja te dija perse pelqeni nje politikan te caktuar? Cfare ka bere per ju,per njerezit e tjere apo per gjithe Shqiperine?
Apo iu pelqen thjesht nga paraqitja?
Nese do pelqenit nje politikan,do doja te lexoja bashkangjitur me te edhe arsyen pse. Nese do pelqenit nje politikan,dmth do e pelqenit dhe vleresonit nga profesioni dhe puna qe ben. Se nese do e pelqenit nga paraqitja,atehere ai do quhej "model,per sfilata ne pasarela" dhe jo "politikan". Mirepres cdo mendim apo kritike tuajen.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga Burrelsja prej 24/7/2013, 08:38

smerrem me politik unn
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga Princesha... prej 30/5/2014, 14:29

asnje smirem me politik un  LOLPolitikan i preferuar? 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/5/2014, 10:22

As unė

Skammmmm ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga Princesha... prej 3/12/2014, 10:02

Asnje mere njerin e mshoj tjetritPolitikan i preferuar? 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

Buzqeshje Re: Politikan i preferuar?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/6/2019, 10:47