Dashuria me shoqen apo shokun e klases

Share
avatar
enigma
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

Buzqeshje Dashuria me shoqen apo shokun e klases

Mesazh nga enigma prej 5/3/2010, 23:16

Do doja te mar mendimet tuaja se sa ka efekt kjo dashuri dhe sa mund te jete e sinqerte, duke mare parasysh se njiheni me njeri tjetrin per gjat vite me rradhe.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Dashuria me shoqen apo shokun e klases

Mesazh nga Burrelsja prej 13/7/2013, 13:01

PO FLAS X VETENN NKLASEN TIME SKAM PAS DJEM KUSH E DI SE CA E ATO QE KAN QEN JO TBUKUR SHUM PO TLEZETSHEM SHISNINN MEND KUSH E DI SE CJANN SJAN TSINQERTA MPELQEN ME MIR DASHURIA 5-10 VITE DIFERENC NJE MASHKULL NGA FEMRA SEPSE JAN ME TPJEKUR SESA ME MOSHATAR NUK BEJN X ASGJE MENDOJN SE DASHURIA ESHT SEKS NKREVAT ASGJE ME SHUM UN X VETE SI PELQEJ KTO LLOJ DASHURISH

    Ora ėshtė 18/6/2018, 22:45