°°~°° Puthė - Ledhatoj -Pickoj & Ferkoj... °°~°°

Share
avatar
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1826
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3868
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje °°~°° Puthė - Ledhatoj -Pickoj & Ferkoj... °°~°°

Mesazh nga Dona20 prej 27/2/2010, 23:26

Tė nderuar po e hapi kėte temė sa Pėr tu argetua, shpresoj qė dot ju pėlqej tė Gjithve :

Kėtu mundeni cilin doni nga anėtaret e Forumit ta Puthni, ta Ledhatoni, ta Pickoni apo ta Ferkoni qė janė nė lidhje.

Ja unė po filloj e para :
Dino68 e Puthi nė ball, dhe e Pickoj mas qafe.. :P


Edituar pėr herė tė fundit nga dona20 nė 27/2/2010, 23:42, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4952
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11422
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Re: °°~°° Puthė - Ledhatoj -Pickoj & Ferkoj... °°~°°

Mesazh nga Dino prej 27/2/2010, 23:39

...dona20..te puth ne faqe ..,te pickoj tek hunda dhe te ledhatoj koken....

    Ora ėshtė 23/8/2017, 19:36