Braktis dasmen dhe iken me shoferin e limuzines!

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Braktis dasmen dhe iken me shoferin e limuzines!

Mesazh nga Vizitor prej 24/2/2010, 20:28


TRIESTE - Braktis dasmen me shoferin e makines dhe i dergon dhenderrit nje SMS: "Mė vjen keq, por zemra ime mė shpie nė nje vend tjetėr."

Teksti origjinal: "Mi dispiace, ma il cuore mi porta da un'altra parte"

Pas PO-se dhe betimit ne Kishe dhe pasi kishin shkrepur fotot ne ambjente te ndryshme, me pretekstin qe nusja do ikte te nderronte fustanin, ajo nuk u kthye me, por vetem nje sms ne telefonin e dhenderrit.

Ka ndodhur tė shtunėn e kaluar nė Trieste. Dhenderri komenton: "Tė paktėn tė mund tė kishte menduar me perpara se: do tė kishim kursyer tė gjithė 'keto para" shton i dėshpėruar. Ajo u largua me shoferin e makines, i cili ishte shok i dhenderrit.


Cfare mendoni per kete gjest? Si do te ndiheshit nqs do ju kishte ndodhur ju nje gje e tille?
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Braktis dasmen dhe iken me shoferin e limuzines!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/2/2010, 23:20

Qyqa dhe kjo paska ndodh , po ku e paska gjet ditėn e dasmės aman

biemurit biemuritE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 26/5/2018, 12:05