Kercitja e gishtave

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Kercitja e gishtave

Mesazh nga Vizitor prej 19/2/2010, 08:16

Nėse doni ta beni kėtė prov duhet ti kersitni gishtat edhe sa gishta tju kersasin e kshyrni qat numer se qka do te thot si p.sh:6 gishta me ju kersit e kshyrni numrn 6 qfar do te thot.....


1-Tė Don Shumm...

2-Shumm.. Tė Don

3-Tė Merr Pėr Jetė

4-Mendon Pėr Ty

5-Nuk Do Tė Trathtoj

6-Shum Tė Adhuron

7-Mendon Se Nuk E Don

8-Ta Pėlqen Trupin

9-Mendon Me Sy Qel

10-Shoqet Dojn Me Ti Prish Punt Me Tė Dashurin....
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kercitja e gishtave

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/2/2010, 10:51

:lol: :lol: :lol: Djellza , sa kam qesh

Mė doli nėnta mua :lol: :lol:


PUC DjellzaE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje Re: Kercitja e gishtave

Mesazh nga Dona20 prej 20/2/2010, 18:24

Dhe mua mė doli e nėnta.. Hahaha

9- Mendon Me Sy Qel :D

Sponsored content

Buzqeshje Re: Kercitja e gishtave

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 20/4/2018, 10:53