Ti E Meriton Stine

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Ti E Meriton Stine

Mesazh nga Vizitor prej 2/2/2010, 19:10

Ti e meriton te jesh e lir
e ke meritu jeee
ti e meriton te jesh e lir

1----
Ti me plotson,ti mledhaton
vetem ti je me mua
ti me emocionon,ti me qetson
une veq ty te dua jeee
ti me gezon dhe kur fiton
me fal qaste t'pa harruar
ti me meson,ti me ndihmon
edhe ne momente kur vuaj.


REF:
Ti e meriton te jesh e lir
e ke meritu jeee
ti e meriton te jesh e lir
e ke merituuuu
ti e meriton te jesh e lir
ti e meriton te jesh e lir.


2---
Ti me qliron,ti me kupton
edhe kur jam i harruar
ti me beson se te besoj
gjithe jeten te kam besuar
ti me ben t ndjehem krenar se jam shqiptar
edhe ne momente qe tkam mohuar
ti mben te buzėqesh ,ti mben te jetoj
endrat dhe bashk kemi shkruar


REF:
Ti e meriton te jesh e lir
e ke merituuuu
ti e meriton te jesh e lir (5x)


3---
Nga do qe te shkoj te gjej me mir
une do ndihem i harruar e dii
sofra jote madhe ka vend per te gjithe
une e di ka vend dhe per mua
votra jote pret t pret vetem tpret
se shekuj i ke munguar
ajo te theret me ze bertet
ERDHI KOHA PER TU BASHKUAR....REF:
Ti e meriton te jesh e lir
e ke merituuuu
ti e meriton te jesh e lir (5x)

    Ora ėshtė 24/8/2019, 19:37