Ike Pa Mua Stine

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Ike Pa Mua Stine

Mesazh nga Vizitor prej 2/2/2010, 19:02

Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa mesuar
Se endrra ime vetem ti ishe
Shume e embel ishe dikur ti
Kur me flisje, me puthje me shije me embelsi
Shume e embel, jejeje
Si nje engjell, jejeje
Dhe ashtu embel me fute ne gjak
Ma shtove dashurin zemer pak nga pak
Pastaj shkove jeje
U largove, si te shkret me le
Se une tek ty kisha besim
Ti e shkele besen,nuk mbajte premtim
Tani shkove, u largove ne vetmi me le

Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa mesuar
Se endrra ime vetem ti ishe
Baby
Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa menduar tani qenke ikur
kurr ti mos u kthe
Me ke len si peshk pa uje
Dhe tani ēdo moment, ēdo sekond e vuj
Se te dua jejeje
Se te dua jejeje
Gjithēka per mu ish kjo dashuri
Jo nuk qenkra shkruajt jo per ne te dy
E mallkuar qoft kjo dashuri
E mallkuar qofsh dhe ti
Se une tek ty kisha besim
Ti e shkele besen, nuk mbajte premtim
Tani shkove, u largove si te shkret me le

Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa mesuar
Se endrra ime vetem ti ishe
Baby
Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa menduar tani qenke ikur
Kurr ti mos u kthe

Baby
Gjithēka per mu ish kjo dashuri
Gjithēka per mu ishe ti
Tani shkove ohh baby
Kurr mos u kthe

Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa mesuar
Se endrra ime vetem ti ishe
Baby
Ike, ike, ike pa mua
Dhe lamtumiren e fundit ti s'ma dhe
Ike, ike pa menduar tani qenke ikur
Kurr ti mos u kthe

    Ora ėshtė 17/6/2019, 02:40