Nje Panter I Zi (Nuk Ndalem) Genta Ismajli

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Nje Panter I Zi (Nuk Ndalem) Genta Ismajli

Mesazh nga Vizitor prej 2/2/2010, 18:54

Wanna be a superstar
You gotta dance
Feels and drop like me

Vers1:
Shpesh herė unė ritmit nuk i rezistoj
Shfrenohem total sa qe fluturoj
Nuk kam kufi pėr veten s'di
Trupi m'hyn nė extacy
Bėhem gati pėr njė sulm tė ri
Valvitem un
si njė panter i zi
Ngadalė marrė frymė
Ngadalė vazhdoj
Me lėvizje ēdo gjė kontrolloj

Ref 1:
Nuk mund t'a s'pjegoj
Por as s'mund t'a tregoj
E tėra kjo gje mė pushtoj
Ėshtė njė forcė mė jep trupit energji
Vetėm kėtė e di kėtė mirė e di

Vers2:
Nė mua brenda asgjė nuk ndalon
Si reaktor ēdo atom e shpejton
Ngadalė marrė frymė
Ngadalė vazhdoj
Por ritmi s'mė len tė pushoj

Ref 1:
Nuk mund t'a s'pjegoj
Por as s'mund t'a tregoj
E tėra kjo gje mė pushtoj
Ėshtė njė forcė mė jep trupit energji
Vetėm kėtė e di kėtė mirė e di

Ref 2(2x)
Unė nuk ndalem
Kėtė mirė e di di
ndėr kjo varem
Dhe shpirti ma kėrkon
un nuk lodhem
Trupi ma don don
Jam rim humane
Nė mua jeton

Now do it like a black-girl boom-ca boom-ca boom-ca
Now do it like a white-girl boom-ca boom-ca boom
Now do it like latina's
Now do it like an Albanian-girl

Ref 2:(2x)
Unė nuk ndalem
Kėtė mirė e di di
Nga kjo varem
Dhe shpirti ma kėrkon
un nuk lodhem
Trupi ma don don
Jam rim humana
Nė mua jeton.

    Ora ėshtė 25/6/2019, 20:40