Vere e Nxehte Meda, Tuna & Geti

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Vere e Nxehte Meda, Tuna & Geti

Mesazh nga Vizitor prej 2/2/2010, 18:52

Tuna: Siklet jeni tu m`bo 2t hekmunii
Ghetto:a e din qysh
Meda: Prishtina ka lezet
Ghetto: A pe din
Tuna: hahaaha
Ghetto: ma mir po dokesh pa syzaa, hajde thuje
Tuna: Kolege dhe koleg te nderuar! S`ka mo hite!

Tuna:
Tuna dehet ne qytet
me bo nxeht e kom shum leht
Thuju shokve mos t`ma bojn
HEJ HEJ HEJ
Tjerve s`po du me ju fol,
un vet ty po du me t`zan
Un me shoqe me ta bo
HEJ HEJ HEJ
Babes un gjithqka nuk du,
nese do me u kon me mu
Shum her duhesh me ma bo
heeei heeeeeeei heeei
Qesi jom e kurr nuk ndrroj,
ti s`je kon kur egzistoj
M`fal po ket qim none shum moti e boj


2X Meda:
Dua t`puth qdo nat,
dua t'ledhatoj ne shtrat
Hajde shpirto ti me mua,
diten ta boj nat


Ghetto:
Po vi me plot shmek,
dostat i kom n`back
Femnat i kom Lek,
e lekt i kom n`xhep
1 Ghetto n`ket qytet,
Prishtina ka lezet.
S`jom a jom vet
cilėn du e nxo shum leht
Mos fol po dridhma dridhma
Mos kqyr po dridhma dridhma
Mos rri po dridhma dridhma
Edhe ni here dridhma dridhma
Vibro vibro loqk
Vibro vibro shpirt
Vibro un qikaq di
Qe ku o Meda pėr dashni.

2X Meda:
Dua t`puth qdo nat,
dua t'ledhatoj ne shtrat
Hajde shpirto ti me mua,
diten ta boj nat


Tuna:
Dua t`puth qdo nat,
dua t'ledhatoj ne shtrat
ha ha ha
Hajde shpirto ti me mua,
diten ta boj nat2X Meda:
Dua t`puth qdo nat,
dua te ledhatoj ne shtrat
Hajde shpirto ti me mua,
diten ta boj nat

    Ora ėshtė 24/8/2019, 20:19