Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

enigma
enigma
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

Zemėr Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga enigma prej 2/2/2010, 15:37

First topic message reminder :

Edhe pse dje tė pashė

Sonte ndjej shumė mall

Ndonese e di shumė mirė

Po mė sjell vėrdallė

Sa tė shoh mė huton

Mendjen seē ma turbullon

Mbes pa tekst kėtė ti e kupton


E di qė ti mė do

nė takim pėrse nuk del

bėhesh trim nė telefon

mė ēon puthje me e-mail
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Vizitor prej 15/7/2011, 17:42

Ti dua syt edhe kur qane,
shikimin tend qe me se kam,
merri syt e mi kur te merr malli,
vetem nje sekond bota do t'ndali!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Vizitor prej 1/10/2011, 10:29

Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente - Faqe 5 2cd72vc
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/10/2011, 20:53

Se dua pasurinė, kur ti nuk je me mua
Se dua pasurinė, kur ti nuk je me mua

S'do pyes asnjėri, do puthė buzėt e tua
S'do pyes asnjėri, do puthė buzėt e tua

Amaaaaaan aman, zemra ime pėr ty qanė
Amaaaaaan aman, zemra ime pėr ty qanėE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/10/2011, 20:55

Saranda shkruajti:Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente - Faqe 5 2cd72vc

Se kisha parė kėtė ... Sa bukur ... Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente - Faqe 5 2961154995E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/11/2011, 23:07

Mos u largo mos u largo
Se ste kam harru
Edhe pse je ti larg meje
Prap me ke mundu

Net te gjata sme merr gjumi
Endrrat me mundojn
Tkisha pas fat une i lumi
Dhimbjen bashk ta ndajm
Rri i vetem ne mendime
Deshiroj met pa
Gjithmon je pran zemres sime
Qysh smuj duroj valle .............E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arian
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Arian prej 8/11/2011, 23:08

Ani ani vec buzqesh

se pa fjal une te marr vesh.Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente - Faqe 5 2zzoyoo
Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Albatros prej 8/11/2011, 23:16

xhevahir ka linde mirdita
trimat si kane zene
trime besnik si bardhok biba
jo s'lind mo kjo nene

Adrian
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Adrian prej 9/11/2011, 09:38

Dearly beloved,
You were brought here today
To make this thing called
(can you do it)
Love
(well, can you prove it)
Such a beautiful thing
(well, can you touch it)
Can you feel it, daddy
(well, can you love it)
If you really know what it is
Can you do it
Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente - Faqe 5 2da1bf11
Laura
Laura
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 09/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1422
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2747
<b>Votat</b> Votat : 20

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Laura prej 9/11/2011, 11:48

Ty s’tu deshten mijera fjale
kohen per ta ndale
Ti shkelqeje veq magji
kur me erdhe ti
Ai shikim qe me djeg zjarr
zemren ma ka marre
Thell ne shpirt ndjej embelsi
kur me thirre dashuri

Shpesh mendoj se jam ne enderr
shpesh ne enderra me vije ti
Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente - Faqe 5 16j0kyu
Laura
Laura
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 09/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1422
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2747
<b>Votat</b> Votat : 20

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Laura prej 9/11/2011, 11:50

Ty s’tu deshten mijera fjale
kohen per ta ndale
Ti shkelqeje veq magji
kur me erdhe ti
Ai shikim qe me djeg zjarr
zemren ma ka marre
Thell ne shpirt ndjej embelsi
kur me thirre dashuri

Shpesh mendoj se jam ne enderr
shpesh ne enderra me vije ti

Ref.
1 minute me te pas afer
vlen sa nje jete o shpirt
1 minute kur jam larg teje
veten e urrej

Ty s’tu deshten mijera fjale
kohen per ta ndale
Ti shkelqeje veq magji
kur me erdhe ti

Ai shikim qe me djeg zjarr
zemren ma ka marre
Thell ne shpirt ndjej embelsi
kur me thirre dashuri

Shpesh mendoj se jam ne enderr
shpesh ne enderra me vije ti

Ref.
1 minute me te pas afer
vlen sa nje jete o shpirt
1 minute kur jam larg teje
veten e urrej
Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente - Faqe 5 16j0kyu
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Vizitor prej 16/11/2011, 15:54

Ti mi ke vra endrrat e femiriseme
Ma ste besoj me ne qudira
Ti ma ki vra dhe vrullin e rinise
mos te luftoj me per gjera te mira

E di se ketu esht fundi dhe lotin ti e nxorre
kur ike dhe e more tjetrin per dore

Shkoo e paq fatin e lumtur
mua le te me ngroh loti ime pervlues
Shko nuk me dukesh as e bukur
tash kur po te njoh tipin ten mashtrues gjarper helmues

Ti mi ke vra endrrat e femiriseme
Ma ste besoj me ne qudira
Ti ma ki vra dhe vrullin e rinise
mos te luftoj me per gjera te mira

E di se ketu esht fundi dhe lotin ti e nxorre
kur ike dhe e more tjetrin per dore

Shkoo e paq fatin e lumtur
mua le te me ngroh loti ime pervlues
Shko nuk me dukesh as e bukur
tash kur po te njoh tipin ten mashtrues gjarper helmues

Shkoo e paq fatin e lumtur
mua le te me ngroh loti im pervlues
shko nuk me dukesh as e bukur
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/11/2011, 16:08

Aj person shumė e lėndon
Pėr ēdo natė atė e drogon
Aj gjithmon e malltreton
Dhe prap ajo shumė e dooon

Ajo po qanė qanė pėr fatin e sajė
Zemra e sajė ka plotė vajė
Ajo e dooo...
Ajo shumė e dooo ......E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/12/2011, 17:26

Nese endrrat mi ke marr
Nese zemren ma ke vraaaa
Dhe nese emrin sma kujtooon
I harruar une Per Ty i harruar
Sikur tmundja un ne jetė
Qjellin Do ta beja deeetė
Qfar zdo beja per nje eeemėr
Smundem un se ka kam vetem nje Zemer

Saaa Sa vite jemi larg dashurin se gjetem
Saaa Sa vite dot keeerkoj dhe prap jemi vetėm
Saaa Sa Vite jemi larg dashurin se gjetem
Saaa Sa vite dot keeerkoj dhe prap jemi vetėmE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/12/2011, 11:51

Nėse pendohesh
E di ku kam mbet
Nėse sjam aty
Kam ndru jet

Sot, a nesėr e kupton
Se dashnin e vjeter se harron
Ndoshta, krejt mu me harron
Ndoshta njė dit prap mu mė kėrkon.....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/2/2012, 14:21


Nė vetmi pa ty po rri
e t'kujtoj une me lote ne sy
As vet se di as vet se di
si te them un ty lamtumire
shume veshtire mori vajze
me harru dashurin e par
dashurin e par
As vet se di as vet se di
si te them un ty lamtumire
shume veshtire mori vajze
me harru dashurin e par
dashurin e par
dashurin kur kem fillu
ti me thojshe shume te du
zemren shpejt ti ma lendove
tash me tjetrin u fejove
dashurin kur kem fillu
ti me thojshe shume te du
zemren shpejt ti ma lendove
tash me tjetrin u fejove
fjalen ti nuk e mbajte
e pa besen je tradhtare
fjalen ti nuk e mbajte
e pa besen je tradhtare
ti me thojshe shume te du
tash me tjetrin je feju
ti me thojshe shume te du
tash me tjetrin je feju
ne vetmi pa ty po rri
e t'kujtoj un me lote ne sy
As vet se di as vet se di
si te them un ty lamtumire
shume veshtire mori vajze
me harru dashurin e par
dashurin e parE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Tesa prej 17/2/2012, 14:26

sa bukur,,, LULEHUGSsyte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/2/2012, 23:26

LULEHUGS LULEHUGS

Ti je ai qė e more zemrėn time
E ndoshta mendonė qė gaboj
Dhe pse ike largė dashuria ime
Pėrgjithėmonė do tkėrkojė ...

Nėse mendonė qė tė kamė harru
Gabimė ke.......
Edhe pse shumė mė ke lėndu
Tė presė pėrherė ...

Nėse mendonė qė tė kamė harru
Gabimė ke.......
Edhe pse shumė mė ke lėndu
Tė presė pėrherė ...!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Albatros prej 19/2/2012, 23:44

O ju malet t’larta

O malet krenare

Lavdi t’plota jeni

T’egra e krenare


Midis jush u rrita

Larg me ju jetoj

Edhe pse u treta

Veq per ju kendoj

sali mani

Miranda
Miranda
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 03/02/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 28
<b>Pikėt</b> Pikėt : 55
<b>Votat</b> Votat : 4

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Miranda prej 7/3/2012, 22:42

Me ty tmiren e kam pa
Me ty tkeqen e kam nda
E ne fund jam vra
Fjal per fjale t'kam besu
Asnjeher nuk kam dyshu
Se ke mem tradhtuu

Ata Sy Syt E Zi Me Lan Ne Vetmi
Ata Sy Syt E Zi Ishin Krejt Tradhti

Nje pjes t'shpirtit ma ke k'put
E m'ke lan n'vetmi me vujt
M'ke than zoti t'rujt
Pse krejt shpirtin s'ma ke marr
edhe zemrat mi shpernda
Pse m'ke lan te gjalle...

Ahh Ata SY Syt E Zi.........
Miranda
Miranda
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 03/02/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 28
<b>Pikėt</b> Pikėt : 55
<b>Votat</b> Votat : 4

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Miranda prej 7/3/2012, 22:44

@Albatros shkruajti:O ju malet t’larta

O malet krenare

Lavdi t’plota jeni

T’egra e krenare


Midis jush u rrita

Larg me ju jetoj

Edhe pse u treta
duartrokitje duartrokitje Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente - Faqe 5 1826680149

Veq per ju kendoj

sali mani
Arian
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Arian prej 7/3/2012, 22:57

Ani ani vec buzqesh

Se pa fjat ty te narr vesh.Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente - Faqe 5 2zzoyoo
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga LePuRuShJa prej 25/6/2012, 11:52

Tė deshta tė dua mė thuaj ēka po ndodh me muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nuk fshihen dy emra a beson se pėr ty mė rrahin 7 zemraaaaaaa....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Vizitor prej 25/6/2012, 11:53

Te deshta te duaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kushtrimi4
Kushtrimi4
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 06/05/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1337
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2625
<b>Votat</b> Votat : 27

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Kushtrimi4 prej 25/6/2012, 11:59

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Vizitor prej 25/6/2012, 12:04

endrren qe e kam pa po me ben shoqeri ..endrra mos te ish do te ishe i imi
do te ishaaaa me ty e joooo
me trishtiminnnnn
Sponsored content

Zemėr Re: Fjalet e nje kenge qe keni ne mendje keto momente

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 25/8/2019, 00:35