Me mire te harrosh apo te falesh??

Share

enigma
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

Buzqeshje Me mire te harrosh apo te falesh??

Mesazh nga enigma prej 1/2/2010, 14:23

Si mendoni juve a eshte me lehte e me mire te harrosh apo te falesh???

Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1826
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3868
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

Mesazh nga Dona20 prej 20/2/2010, 16:40

Ėshtė mirė tė falesh, sepse cdo njeri bėn gabime duke pėrfshirė dhe veten time dhe unė kur bėj ndonjė gabim dhe kėrkoj falje pėr atė gabim qė kam bėrė kam deshirė qė tė tjeret t'mė falin.. Por mos tė harrosh, mos tė lejosh qė gabimi tė pėrseritet.

enigma
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

Buzqeshje Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

Mesazh nga enigma prej 2/3/2010, 22:19

dhe un mbeshtes mendimin e dones

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

Mesazh nga Kleandra prej 17/12/2010, 18:47

Me mire te falesh jemi njerez edhe te gjithe gabojme ..eshte veshtire mos te kuptosh kur te kerkojne falje apo kerkon

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

Mesazh nga Vizitor prej 17/12/2010, 19:52

........tja falesh esht ma mire se gabimet behen

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

Mesazh nga Kleandra prej 21/12/2010, 14:51

Me mire eshte te falesh ..por nganjehere njeriu krijon ironin e ti edhe nuk fal nga shum gjera sepse eshte mesuar ti perulesh ..po nganjehere eshte me mire te harrosh edhe te ecesh perpara gje qe duhet bere nuk shikon asnje lloj reagimi ne asnje ane

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

Mesazh nga Arlo prej 9/2/2011, 23:35

Te falesh mbase . . .DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

Mesazh nga Burrelsja prej 2/7/2013, 09:59

fal po nuk harroj

Sponsored content

Buzqeshje Re: Me mire te harrosh apo te falesh??

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 22/2/2017, 07:10