VALBONA SPAHIU-LOTET MI KE FSHI

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje VALBONA SPAHIU-LOTET MI KE FSHI

Mesazh nga Vizitor prej 5/2/2009, 18:24

Lotet mi ke fshi
m'ke puth ne sy
me the lamtumire dhe shkove
more rrugen per gurbet
e unazen ma le amanet

Refreni
Pse ooo pse t'kam besu
Se ke me m'mashtru s'kujtova
Pse o pse t'kam dashte fort
Pse tradhtine ne sy s'ta hetova

Shkoi edhe kjo vere
une prap e mjere
me kane thane se ke nje tjeter
t'ka ndryshu shum ai gurbet
e n'Kosove harrove kush po t'pret

Refreni (3x)
Pse ooo pse t'kam besu
Se ke me m'mashtru s'kujtova
Pse o pse t'kam dashte fort
Pse tradhtine ne sy s'ta hetova

    Ora ėshtė 25/6/2019, 19:38