Pėrjetimi i dashurisė.

Share
avatar
enigma
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

Buzqeshje Pėrjetimi i dashurisė.

Mesazh nga enigma prej 1/2/2010, 14:16

Kam deshire te ndaj disa mendime me ju ne lidhje me nje shprehje qe per mua eshte shume domethenese dhe do te doja te dija si e kuptoni ju dhe si e mendoni?
Sipas
asaj jete qe keni jetuar,sipas nje humbjeje te perjetuar,sipas nje
zhgenjimi te kaluar,sipas nje shprese qe kurre nuk eshte
realizuar,sipas nje endrre qe eshte shuar,sipas nje pendimi e shume te
tjera....

Shprehja eshte...

"Dhe sot mendoj ate qe kam jetuar dhe si e kam jetuar,sot eshte dhe nuk eshte e lehte te shikosh me sy te tjetersuar"!

Respekt

    Ora ėshtė 26/5/2018, 12:04