Pranoje - Bertan Asllani

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Pranoje - Bertan Asllani

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/1/2010, 13:05

Pas njė kohe shumė tė gjatė,
ende pres qė tė ndryshohemm,
mė ndodh si pėr inat .
Ti mė thua se mė don!
Po kjo zemėr se vėrenn,
mė duhet senzacion ..houuu..

Reff:
Nuk dua tė t'lėndoj,
ndaj unė tė them largohu
e pa mundur ėshtė tė dashuroi.
Nuk dua tė t'lėndoj,
gjej njė tjetėr qė tė do
dhe tė je pa tė qė ėndėrron
oooh.. ska mė e jona ..
oooh.. morėnn fund ditėt tona .
Kujtimet na u treten
tash mendo ti pėr vetvetėn,
Mė mir e ke..
oooh.. Pranoje tė vėrtetėn o..

Tė dhurova oqeann,
jo me gzime po dėshprime .
Kto dhimbje si i mban..houu,
tė kam thėn se do ndryshoj .
S'ėshtė e lehtė aspak pėr mua
e jona pėrfundojj ..houuu..!

Reff:
Nuk dua tė t'lėndoj,
ndaj unė tė them largohu
e pa mundur ėshtė tė dashuroi .
Nuk dua tė t'lėndoj,
gjej njė tjetėr qė tė do
dhe tė je pa tė qė ėndėrron
oooh.. ska mė e jona ..
oooh.. morėnn fund ditėt tona .
Kujtimet na u treten
tash mendo ti pėr vetvetėn,
Mė mir e ke..
oooh.. Pranoje tė vėrtetėn o..

Po tė ishte lehtė ..hejj,
do tė kėrkoja tjetėr jetė pėr ty .
Do ta dhuroja ty ,
Houu.. si ngushllim pėr atė qė mė ke humbur .
Po tė ishte lehtė ..hejj,
do tė kėrkoja tjetėr jetė pėr ty .
Do ta dhuroja ty ,
Qė ti tė jetosh e lumtur!
Ooo.. naj naj... nana ..
Morėnn fund ditėt tonna ..
Kujtimet na u tretėn
tash mendo ti pėr vetvetėn
Mė mir e ke ..
Hooo.. Pranoje tė vėrtetėn o ..!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 25/6/2019, 20:11