Pėrshėndetje me kėngė

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 21/1/2010, 13:14


Me kete kenge e pershendeti Lepurushen PUC PUC
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/1/2010, 15:05

Flm Djellza, tė pėrshėndes dhe unė ty me kėto kėngėėėė PUC

E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 22/1/2010, 22:20


Pershendes Albatrosin
avatar
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Albatros prej 22/1/2010, 22:33

prshendes Djellzen


avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 23/1/2010, 01:41


Pershends Durrsakun
avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 23/1/2010, 11:56


Albatrosin
avatar
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Albatros prej 23/1/2010, 11:59

@Djellza shkruajti:
Albatrosin

Flm shume kenge e bukur

avatar
Durrsaku
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 14/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 89
<b>Pikėt</b> Pikėt : 207
<b>Votat</b> Votat : 11

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Durrsaku prej 23/1/2010, 22:45Thnx djellza per persh, te Pershendes dhe un me kte keng te Mentor Kurtishit
avatar
Mjeshtri
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 992
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1512
<b>Votat</b> Votat : 2

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Mjeshtri prej 24/1/2010, 12:40

Pershendes Djellzen

avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 24/1/2010, 12:42

@Mjeshtri shkruajti:Pershendes Djellzen

Flm Mjeshtri
avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 27/1/2010, 07:07

Ju Pershendes te gjithve me kete kenge dhe ju uroj nje dit te bukur
avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 28/1/2010, 20:45

avatar
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Albatros prej 28/1/2010, 21:12

@Djellza shkruajti:

shume genge e bukur Djellza

avatar
Syni
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 29/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12
<b>Pikėt</b> Pikėt : 36
<b>Votat</b> Votat : 0

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Syni prej 29/1/2010, 01:06

avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 29/1/2010, 20:24

per Durrsakun
avatar
Durrsaku
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 14/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 89
<b>Pikėt</b> Pikėt : 207
<b>Votat</b> Votat : 11

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Durrsaku prej 29/1/2010, 20:35

Thnx Djellza, Tpershendes dhe une me kete kenge Smile

avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 30/1/2010, 16:29


Pershendes INFO
avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 31/1/2010, 13:10

avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga LePuRuShJa prej 2/2/2010, 00:59

Pėrshėndetje tė gjithėve ....
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4950
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11414
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Zemėr Pershendetje me nje kenge !!!

Mesazh nga Dino prej 2/2/2010, 01:16

avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 5/2/2010, 12:18

avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 7/2/2010, 21:23

avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 7/2/2010, 21:30

Me kete valle kenge te bukur e pershendes LEPURUSHEN xxx PUC PUC PUC
avatar
Moza
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 23/03/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2910
<b>Votat</b> Votat : 17
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ne pune lind dashuria,prandaj ai qe punon asnjehere nuk ankohet per mund...

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Moza prej 9/2/2010, 15:33
Pershendes me kete kenge Lepurushen dhe Djellzen mpuq dyjave.....
avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Vizitor prej 9/2/2010, 15:42

Te pershendes Ajo xxx
object width="425" height="344">

Sponsored content

Zemėr Re: Pėrshėndetje me kėngė

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/9/2018, 22:01