°Barcaleta°

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje °Barcaleta°

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/11/2007, 15:48

First topic message reminder :

Njė tė shtunė njė burrė ka njė krizė hemorroidesh. Por pėrpara ėshtė fundjava dhe mjekun nuk mund ta takoj para tė hėnės.
Njė nga shokėt e vet i thotė:
- Po tė jap njė mjekim popullorė, qė do tė tė lehtėsojė nga dhimbjet:
ē'do tre orė do tė lyhesh me llumin e kafes turke, ėshtė shumė e efektėshme.
Dhe gjatė gjithė fundjavės, burri ēdo tre orė lyhet me llumin e kafes.
Tė hėnėn nė mėngjes, shkon te mjeku i cili i thotė tė ē vishet dhe tė ulet duke ngritur pjesėn e mbrapme lart dhe fillon ta ekzaminojė.
Pacienti i gjorė, pas pesė minutash i thotė:
- A sheh gjė doktor??

- Ti ke njė rrugė tė gjatė pėr tė bėrė, do tė takohesh me njė bjonde tė bukur, njė nėntė me njė kryq tė bukur mirėsie,
pėr 9 ditė, 9 javė ose 9 muaj do tė marrėsh njė shumė lekėsh, do tė ulesh nė njė tavolinė, vetė i tretė, njė haber qeveritar.....


mdr mdr mdr mdr mdrE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 12/8/2013, 09:37

Ēokollata

Njė i ri hip nė njė taksi dhe fillon tė hajė ēokollatė.
- Djalosh, ēokollata do t’i shkatėrrojė dhėmbėt – i thotė taksisti.
- Po gjyshi im ka jetuar 110 vjet... – reagon djaloshi.
- Sepse ka ngrėnė ēokollatė? – pyet taksisti.
- Jo, sepse e ka shikuar punėn e tij.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Princesha... prej 13/8/2013, 15:04

Djali i Dergo Te Dashures Nje SMS: "Lusim Personin Qe Ka Kte Numer Te Martohet Me Mua"

-Menjeher Vjen Pergjigja: "Ju Nuk Keni Kredi Te Mjaftueshem Per Kte Opsion"°Barcaleta° - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 13/8/2013, 17:09

@Princesha... shkruajti:Djali i Dergo Te Dashures Nje SMS: "Lusim Personin Qe Ka Kte Numer Te Martohet Me Mua"

-Menjeher Vjen Pergjigja: "Ju Nuk Keni Kredi Te Mjaftueshem Per Kte Opsion"
Femer materialiste ncncnncncnncnc Ok 
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 14/8/2013, 07:20

Data e rėndėsishme?

Burri arrin nė shtėpi dhe ulet tė pushojė. Mė pas vjen gruaja me shpejtėsi dhe menjėherė fillon tė bėrtasė:
- Prapė ke harruar?!
- Jo, jo, zemėr. Ēka tė dukem unė? Urime data e sotme e rėndėsishme... ditėlindja, pėrvjetori... tė uroj gjitha tė mirat!
- Jo, idiot! Nuk e ke ndalur shporetin na ėshtė djegė gjella...

Pesha dhe gjatėsia

Shkon biondja te mjeku dhe e pyet:
- Doktor, sa duhet tė jem e gjatė pėr peshėn qė kam?
- Po, tė themi, rreth 4 metra.
- E sheh, unė ju them jam e shkurtė, ato mė thonė e trashė se e trashė...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 20/8/2013, 11:39

Nėna dhe vajza

Njė i ri qėndron nė kafene dhe pėrballė tij gjendet njė grua rreth tė pesėdhjetave, e cila pėr moshėn qė ka duket shumė mirė. Ajo vazhdon tė pijė dhe i riu i afrohet, fillojnė tė bisedojnė. Gruaja i thotė drejtpėrdrejtė:
- A e ke provuar ndonjėherė seksin nė treshe, me nėnėn dhe vajzėn?
- Jo, kurrė! Do tė kisha dashur ta provoj.
- Zemėr, sonte qenka nata jote me fat. Ikim prej kėtu.
Shkojnė nė shtėpinė e saj. Porsa futen brenda, gruaja i jep njė puthje tė nxehtė. Ndez dritėn dhe thėrret:
- Mami, eja se kam njė befasi...

Kolegėt

Gjatė orarit tė punės, takohen dy mjekė nė korridorin e spitalit.
- Ē’kemi koleg, as ty nuk po tė merr gjumi...

Autobusi

Ēfarė bėn Usain Bolt kur i ik autobusi?
E pret nė stacionin e radhės...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 22/8/2013, 09:10

Pse e dua vendin tim

Ēdo mėngjes, njė qytetar mesatar i vendit tonė, i veshur me rroba moderne kineze, e pi kafenė braziliane, blen njė byrek me miell serb, hip nė automjetin gjerman dhe arrin nė punė nė njė kompani sllovene. Menjėherė ndez kompjuterin tajvanez dhe fillon ta kryejė punėn nė gjuhėn angleze. Pasi kthehet nga puna, pastron duart me sapun turk, hap frigoriferin slloven, merr ushqimin e konservuar tajlandez, njė gotė ujė tė gazuar italian, ndez televizorin jugkorean dhe me kėnaqėsi shikon serialet turke...

Brekėt

Njė bionde e veshur me minifund dhe i dashuri i saj ngjiten shkallėve tė njė supermarketi. Tė gjithė meshkujt qė gjenden poshtė drejtojnė sytė kah ajo. Kėtė e vėren i dashuri i saj dhe e qorton:
- Tė thash tė veshėsh njė fund mė tė gjatė, se tash tė gjitha ata meshkuj po t’i shikojnė brekėt!
- Mos u mėrzit zemėr se nuk e kanė atė fat. Ka kohė qė unė nuk mbaj brekė...

Pushimi

Burri: Shpirt, a shkojmė e vizitojmė plazhin e nudistėve?
Gruaja: Jo, kurrsesi!
Burri: E pse?
Gruaja: Do tė kujtojnė tė gjithė se jam martuar me ty pėr para...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 27/8/2013, 07:47

“Burri nė punė”

Njė piktor bėn pikturėn e tij tė parė dhe e dėrgon nė njė galeri.
Pasi e shikon pronari i galerisė, thotė:
- Nuk ėshtė e keqe, si titullohet?
- “Burri nė punė”.
- E kush ėshtė kjo femra e zhveshur nė pikturė?
- Gruaja.
- E ky mashkulli lakuriq afėr saj?
- Fqinji.
- E ku ėshtė burri?
- Po, nė punė!

Pluhuri

Kthehet burri nė shtėpi fillon tė bėrtasė:
- Grua, ku ėshtė pluhuri mbi televizor?
- E kam fshi – pėrgjigjet ajo.
- A e di se kam shkruar disa numra shumė tė rėndėsishėm aty...

A tė duhen drunj?

Mbrėmė mė erdhi njė SMS, ku shkruante: “A tė duhen drunj?”
Ia ktheva: “Jo”.
Sot kur u zgjova nė mėngjes, dola nė oborr, nuk mė kishin lėnė asnjė dru.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 29/8/2013, 07:35

Ka edhe mė keq

Hyn babai nė dhomėn e vajzės sė tij, ajo nuk ėshtė, ndėrsa mbi krevat njė letėr. Menjėherė nisin t’i shkojnė nėpėr mend gjėrat mė tė kėqija. Merr letrėn dhe e hap:

I dashur baba,

Mė vjen keq qė ju njoftoj nė kėtė mėnyrė se jam larguar nga shtėpia me tė dashurin tim. Mė nė fund e gjeta dashurinė! Vetėm sikur ta shihnit ēfarė tatuazhi tė ėmbėl qė ka dhe sa i egėr duket mbi motoēikletėn e tij. Dhe jo vetėm kaq...

Mė nė fund jam shtatzėnė, i dashuri mė thotė se do tė jemi tė lumtur nė shatorin e tij buzė malit dhe dėshiron tė kemi shumė fėmijė. Kam zbuluar po ashtu se marihuana nuk ėshtė e dėmshme, prandaj kemi vendosur qė ta mbjellim nė mal qė pėr ēdo rast tė kemi nėse na mbaron kokaina dhe ekstazisi.

Nga ana tjetėr, shpresoj qė shkenca tė gjejė sa mė shpejtė ilaēin kundėr AIDS-it qė tė mė shėrohet i dashuri, sepse e meriton. Babi, nuk dua tė shqetėsohesh pėr mua, tash kam 16 vjet dhe kujdesem pėr vete, nė fund tė fundit, i dashuri im ėshtė 50 vjeē dhe ka pėrvojė jetėsore, nga pesė martesat e mėparshme ka 11 fėmijė. Ai mė jep kėshilla tė shumta pėr tė marrė vendime, si p.sh. kur vendosa ta ndėrroj fenė.

Shpresoj tė tė takoj sė shpejti qė t’i njohėsh nipėrit dhe mbesat tua.

P.S. Po bėj shaka, kam shkuar te shoqja.

Vetėm desha tė tė tregoj se ka gjėra shumė mė tė tmerrshme sesa notat e kėqija qė i kam marr nė gjysmė vjetor e qė do t’i gjesh nė vitrinė.

Tė dua!

Vetėvrasja

Shkon njė plakė te doktori me thikėn tė ngulur nė gjunjė.
- Pse e keni bėrė kėtė? – pyet mjeku.
- Desha tė bėj vetėvrasje.
- E pse e keni ngulur thikėn nė gjunjė?
- Po mua mė kanė thėnė se zemra ėshtė dy gishta nėn gjiunj...

Nė ‘chat’

- Tung, zemėr, ēka po bėn?
- Asgjė, e ti?
- Ja, po flas me vajzėn mė tė bukur nė FB...
- Hah, flm...
- Por nuk po ma kthen, e thash hajt tė flas me ty...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 6/9/2013, 08:00

Shpejt

Ankohet arsimtarja:
- Ngadalė shkruani, ngadalė lexoni, ngadalė i bėni detyrat... A ka diēka qė ju bėni shpejtė?
- Po, arsimtare. Shpejt lodhemi...

Dyshimi

Vjen burri vonė nė shtėpi, i pėrlyer me buzėkuq dhe pudėr. Gruaja e pyet me zė dyshues:
- Ēfarė ndodhi?
- Nuk do tė mė besosh, jam rrahur me njė kloun...

Nuk e dini? As unė!

A e dini atė momentin, kur femra zgjohet nė mėngjes ju puth kėndshėm dhe ju pėrqafon, lėshon njė muzikė tė qetė, pastaj jua sjell kafen dhe mėngjesin nė krevat, dhe ju buzėqesh nė mėnyrė qė ju bėn tė ndjeheni njeriu mė i lumtur nė botė...?
- As unė!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 6/9/2013, 08:01

Mashkulli ideal

Si mund ta fitosh mashkullin ideal?
Me anė tė inxhinieringut gjenetik – duke gėrshetuar vibratorin me bankomatin!

Tė gjitha?

Paraqitet njė grup i ri grash pėrpara engjėjve.
- Kush e ka tradhtuar burrin le tė bėjė njė hap pėrpara!
Tė gjitha gratė ecin pėrpara, vetėm njėra qėndron nė vend.
- Shko kontrollo mos ėshtė e shurdhėr – i thotė njė engjėll njė tjetri.

UFO dhe biondja

Ku qėndron dallimi nė mes tė UFO-ve dhe biondes sė menēur?
Ka njerėz qė vėrtet kanė parė UFO.

Pasha...

Si bėn be biondja?
Jam e virgjėr pasha fėmijėt!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 11/9/2013, 17:01

Jam gjallė

Pas njė aksidenti tė rėndė, policia fton mjekun nė vendin e ngjarjes.
- Ky i vdekur, ky i vdekur, ky i vdekur...
Nė njė moment njėri thotė:
- Eeeej, unė jam gjallė.
Polici e godet nė kokė:
- Shuaj aty, ti po e di mė mirė se doktori...

Askush nė shtėpi

Pasi njė djalė e ndjek njė femėr pėr tre muaj rresht. Ajo vendos t’i flasė. Ia jep njė adresė dhe i thotė:
- Sonte eja te unė nė shtėpi se nuk ėshtė askush.
Shkon djali i bie disa herė ziles, prit mos po del dikush... Aty vėrtet nuk kishte qenė askush.

Veē mos i gjetsha

- Dje i gjeta 100 euro.
- Po a? Edhe, ēfarė bėre me to?
- I dėrgova nė polici. E ti ēfarė do tė bėje?
- Edhe unė do tė kisha gėnjyer se i kam dėrguar nė polici...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 16/9/2013, 09:07

Tripi

Si i pėrjetojnė narkomanėt ‘tripat’?
- Ėshtė mirė kur ti e shikon gjarprin, ndėrsa ėshtė keq kur gjarpri tė shikon ty!

Burgu

Pėr shkak tė njė gabimi nė detyre, njė polic e dėrgojnė tė punojė roje burgu. Drejtori i burgut e paralajmėron se tė burgosurit janė tė padėgjueshėm, ndėrsa polici i thotė:
- Nuk ka problem, drejtor. Kush nuk dėgjon, fluturon jashtė!

Provimi

Del njė polic nga provimi dhe polici tjetėr e pyet:
- Si ishte?
- Shumė vėshtirė.
- Ēfarė pyetjesh pate?
- Prej ēfarė metali ėshtė e pėrbėrė monedha e artė dhe nė ēfarė instrumenti luan Yll kitaristi...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 16/9/2013, 09:07

I dehuri

Duke lexuar pėr alkoolin, djali pyet babanė:
- Babi, ēfarė do tė thotė tė jesh i dehur?
- Dėgjo, bir. I sheh ato dy vajzat nė ballkonin pėrballė nesh. Eh, i dehuri i sheh katėr vajza.
- Po babi, unė shoh vetėm njė vajzė nė ballkon...

Mushkonja

Ku qėndron dallimi nė mes tė mushkonjės dhe gruas?
Mushkonja jua pi gjakun vetėm verės, ndėrsa gruaja gjithė jetėn.

Bukuria

Cili ėshtė dallimi ndėrmjet bukurisė dhe krizės ekonomike nė Kosovė?
Bukuria ėshtė e pėrkohshme.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 24/9/2013, 07:22

Nė shtėpi?!

Duke ecur rrugės takon shokun e vet, plot gėrvishtje dhe mavijosje nė fytyrė.
- Eee, miku, ē’tė ka gjetur kėshtu? Eja tė tė ēoj nė shtėpi!
- Ēfarė shtėpie! Po unė mezi ika nga shtėpia...

Tradhtia e biondes

Martohet njė burrė me njė bionde dhe njė ditė kthehet mė herėt nė shtėpi dhe takon njė mashkull tė panjohur. Hap dollapin dhe thotė:
- Grua, sa herė duhet tė tė them se ai duhet tė fshihet, jo ti!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 3/10/2013, 07:30

Si reagojnė gratė kur i zė burri me tjetrin

Anglezja: John, tė lutem, dil nga dhoma. Avokati im do ta sqarojė kėtė me avokatin tėnd.

Francezja: Francois, zemėr, po ēfarė po pret. Na u bashkėngjit!

Boshnjakja: Zemėr, ti je!? E kush ėshtė ky pis sipėr meje...

Gripi dhe programuesit


Ēfarė pinė programuesit kur sėmuren nga gripi?
Vitaminė C++.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 3/10/2013, 07:32

Kalendari

Luan burri loto, mirėpo tiketėn e ka harruar nė shtėpi. E thėrret gruan nė telefon:
- Grua, dėgjo mirė! A e sheh diēka qė kam lėnė mbi vitrinė me disa numra tė shkruar?
- Po.
- Merre dhe mė trego: A gjendet aty numri 7?
- Po.
- E numri 11?
- Po.
- A ėshtė numri 14?
- Po.
- Numri 19?
- Po.
- A gjendet numri 23
- Aty ėshtė.
- E numri 27?
- Po.
Burri tėrėsisht i djersitur dhe emocional:
- Mos vallė ėshtė edhe numri 31?
- Po, ėshtė. Por, dikush i ka vėnė X...

Gjuha, sa e rėndėsishme

Shkojnė dy shokė nė Angli, njėri di tė flasė e tjetri jo.
- Mė trego ēfarė tė them kur tė mė pyesin diēka?
- Vetėm thuaj: Yes, yes.
E takojnė njė grup huliganėsh nė rrugė dhe i thonė:
- Dėshiron dajak?
- Yes, yes – pėrgjigjet.
Pasi e rrahin, kthehet te shoku dhe i tregon ēfarė i ka ndodhur.
- Tash e tutje nėse i sheh prapė ata, thuaj: No, no.
I takon sėrish huliganėt dhe ata e pyesin:
- A e pate boll?
- No, no.
Dhe vazhdon...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 3/10/2013, 07:33

Dy aspirina

- Luajta sot futboll dhe njėri mė hyri keq, po mė dhemb shumė muskuli i kėmbės sė djathtė.
- Merri dy aspirina, mbushe vaskėn me ujė tė ngrohtė, sigurisht tė kalon!
Tė nesėrmen bie telefoni:
- Mos janė pak dy aspirina nė njė vaskė plot?

Kulmi i papunėsisė

Si definohet kulmi i papunėsisė?
Tė shkosh nė byronė pėr punėsim dhe nėpunėsja ta jep CV-nė e saj.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 10/10/2013, 08:31

Kėto ditė gjithēka thuhet

Burri: Ku e more kėtė recetė? Ky ushqim qenka katastrofė.
Gruaja: E dėgjova nė televizion.
Burri: Po a tė kam thėnė mos u beso atyre qė dalin nė televizor...

Sa shkon buka

Blerėsi: Mirdita. Sa kushton njė bukė?
Shitėsi: 45 centė.
Blerėsi: Pėr ēka 45 centė?
Shitėsi: 15 centė pėr bukėn, 15 centė TVSH, 15 centė pėr fushatėn e partive.
Blerėsi: Nė rregull. Urdhėro 45 centė, njė bukė tė gjatė ju lutem!
Shitėsi: Urdhėro 15 centė.
Blerėsi: Pse ashtu?
Shitėsi: Po nuk ka bukė...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 16/10/2013, 08:02

Zgjidhja: Mos fol!

Shkon njė grua te mjeku dhe fillon tė ankohet se burri kthehet i dehur nga kafeneja dhe e rreh ēdo natė. Ndėrsa mjeku e kėshillon:
- Zonjė, vlojeni njė ēaj kamomili, lėreni tė ftohet nė gotė dhe kur tė vijė burri nė shtėpi, mbajeni nė gojė derisa ai tė flejė, ndėrsa kur atė ta zė gjumi, nxirreni jashtė. Pas njė jave ejani sėrish pėr kontroll.
Njė javė mė pas vjen gruaja pėr kontroll, e gėzuar:
- Ju lumtė, zotėri doktor. Prej se po e marr terapinė tuaj, burri ėshtė shumė i qetė dhe kurrė nuk mė rreh.
- Ja, pra, e dija. Te ju nuk ėshtė problem alkooli, por goja...

Shkalla e lartė e koprracisė

Si mund ta dish se ėshtė koprrac i nivelit tė lartė?
Tė bėn zile nė Viber...

Diēka tė kuqe

Tregimi i njė gruaje punėtore: “Lexova nė njė revistė se duhet doemos tė mbaja diēka tė kuqe pėr tė tėrhequr vėmendjen. Dhe kjo rezultoi shumė e saktė! Bleva njė thes speca tė kuq dhe e mbaja me tė dy duart, tė gjithė mė shikonin dhe mė thoshin: ‘Bravo tė qoftė!’”.

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 17/10/2013, 07:49

A ekziston dashuria te tė rriturit?!

Djali e pyet vajzėn:
- A mė do ti mua njėsoj si duhen tė rriturit?
- Jo, shpirt. Unė tė dua vėrtet!

Mos vishni fustane!

Hyn shefi i policisė nė stacion dhe u thotė policėve:
- Tė gjithėve u kam blerė bileta pėr tė shkuar tė pėrcjellim operėn “Martesa e Figaros” (Le nozze di Figaro).
Policėt shprehen shumė tė gėzuar dhe fillojnė ta lėvdojnė shefin, ndėrsa ai sqaron:
- Por mos bėni diēka tė ēmendur si herėn e kaluar kur shkuam te “Liqeni i mjellmave” (Lebedinoye ozero) kur tė gjithė erdhėt me kostume larjesh...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 17/10/2013, 07:50

Polici i menēur

Tre policė qėndrojnė ulur nė dhomė dhe pėrcjellin njė ndeshje tė Ligės sė Kampionėve nė televizor. Ēohet njėri dhe tregon menēurinė e tij:
- Eh, po tė mos kish qenė Nikola Tesla, tash do ta shikonim ndeshjen nėpėr terr...

Definimi i femrės

Femra ėshtė si njė trėndafil. Secili i dashur i saj kėput nga njė petale. Dhe nė fund burrit i mbetet kėrcelli.

Policėt dhe tigri

Si e zėnė policėt tigrin?
E zėnė njė mace dhe e rrahin derisa pranon se ėshtė tigėr.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 21/10/2013, 09:01

Pėrvjetori

Njė ēift qėndron ulur nė tavolinėn e njė restoranti dhe vjen kamerieri t’i shėrbejė.
- Sot, gruaja dhe unė po festojmė 20 vjetorin e martesės. Na rekomandoni diēka pėr tė pirė.
- Nė rregull. Vetėm mė tregoni nėse dėshironi tė festoni apo t’i harroni tė gjitha...

Shpenzimet

Shpenzimet jetėsore nė ditėt e sotme janė rritur aq shumė, saqė burri mund tė ketė tė dashur vetėm nė rast se e ka edhe gruan nė punė...

Tė flasim pėr seksin

Babi: Bir, sot ke mbushur 18 vjet dhe tashmė je bėrė burrė. Tash e tutje mund tė flasim... e di... pėr seksin...
Djali: OK. Trego, ēfarė ke nevojė tė dish?
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 24/10/2013, 09:44

Lajm i mirė pėr amviset

Kanė dalė nė treg tenxhere dhe tiganė me ekstra sensorė dhe me kontroll elektronik tė procesit tė zierjes dhe fėrgimit. Porsa dallojnė se diēka po digjet, automatikisht ua ndėrpresin qasjen nė internet...

Ndarja

E fejuara vendos tė ndahet nga partneri i saj.
- Nuk mund tė qėndroj mė e fejuar me njė koprrac si ti! Ja ku e ke unazėn!
- Nuk ėshtė e vėrtetė qė jam koprrac... E ku e ėshtė kutia?
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Princesha... prej 24/10/2013, 14:27

Gruaja zihet me burrin dhe me shum inat shkon te dhoma e vet mer valixhen dhe fillon te fusi rrobat kur vjen dhe burri
Burri : ku po shkon
Gruaja : te mamaja ime
kur menjehere burri mer nje tjt valixhe dhe fillon te fuśe rroba
Gruaja : po ti ku vete
Burri : te mamaja ime
Gruaja : ua po femijet
Burri : dhe ata te shkojne tek mamaja e tyre°Barcaleta° - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Vizitor prej 28/10/2013, 08:38

Qeni dhe policėt

Duke kaluar shefi i policisė rrugės sheh dy policė tė tij duke e shikuar rreth e rrotull njė qen e duke i bėrė kontroll tė detajuar.
- Ēfarė jeni duke bėrė ashtu? – u thotė.
- S’di bre, mė herėt kaloi njė fėmijė dhe tha: “Ēfarė qeni me dy trapa...”.

Sponsored content

Buzqeshje Re: °Barcaleta°

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/8/2019, 08:44