kush dashurohet me shpejt femra apo mashkulli ??

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje kush dashurohet me shpejt femra apo mashkulli ??

Mesazh nga Vizitor prej 3/1/2010, 11:09

kush dashurohet me shpejt femra apo mashkulli ??
avatar
Genti
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 244
<b>Pikėt</b> Pikėt : 439
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: kush dashurohet me shpejt femra apo mashkulli ??

Mesazh nga Genti prej 3/1/2010, 12:47

Pyetje shumė e vėshtirė, s'mendoj qė tė ketė njė pėrgjigje tė saktė
sepse ti pėrgjigjesh saktėsisht duhet tė marrėsh parasysh shumė faktorė si; vėndi ku jeton, personaliteti, mosha etj. etj. Por pėr mendimin timm them se duhet tė jenė tė barabartė si femrat dhe meshkujt dhe pse kėta tė fundit e shpehin me pak veten.
    Ora ėshtė 18/10/2018, 15:57