Ekziston dashuria e perjeteshme? Po, por duhet fat dhe durim!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ekziston dashuria e perjeteshme? Po, por duhet fat dhe durim!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/12/2009, 13:32

Ekziston dashuria e perjeteshme? Po, por duhet fat dhe durim!! 42010

Nje fjale e urte thote: "dashuria eshte e perjetshme deri sa zgjat" Shume shpesh theniet e popullit jane paksa te verteta, por shume vazhdojne te enderrojne se nje dite do te takojne nje person me te cilin do te perjetojne dashurine qe do te jete e perjeteshme.

Dashuria me kohen transformohet, dhe ne rastet me te keqia mund te behet thjesht nje ndjenje respekti ose indiference. Ekzistojne edhe histori dashurie por qe me pas "fiket", por nuk duhet te dekurajoheni. E rendesishme eshte te keni fatin per te gjetur dashurine e vertet dhe mos e lini tju ik. Si nje dhurat e cmuar kerkon shume kujdesje per ta ruajtur nga veshtiresit e jetes.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/6/2019, 10:53