Tė gjeni dashurinė!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Tė gjeni dashurinė!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/12/2009, 19:55

Tė gjeni dashurinė! Emotic12
Ėshtė mė e thjeshtė pėr tu thėnė se tė bėhet. Jetoni pasione tė mėdha, por kuptojmė qė dashuria ajo me D tė madhe nuk ka ardhur ende.

Njė studim i fundit tregon se menyra me e mire per te gjetur dashurine eshte ta deklaroni ate kur ju pelqen dikush. Ja se cfare thote nje nga shkencetaret Ben Jones: nese te pelqen dikush eshte e paevitueshme qe edhe ai tju pelqeje. Te fshihni ndjenjat tuaja dhe te beni sikur nuk ndjeni asgje sigurisht qe eshte e veshtire.!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/6/2019, 11:46