nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Share
avatar
enigma
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

Buzqeshje nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga enigma prej 28/12/2009, 01:16

Nje mendim nga ju
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga Vizitor prej 28/12/2009, 12:55

Do te ndihem shum keq Sad
avatar
enigma
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga enigma prej 1/1/2010, 15:42

Reagimi do ishte negativ sigurisht, nuk mund te pranohet aq lehte nje disfate ne dashuri.

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga Kleandra prej 27/11/2010, 00:20

Eshte e pa mundur te ndodhi kjo gje po si dihet

po nuk pranohet nje vendim i tille
avatar
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga Albatros prej 27/11/2010, 00:23

une do ti futsha nje gote raki


Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga Kleandra prej 7/12/2010, 18:17

Do ti uroja lumturi asgje me teper edhe pse mbase njeriu nuk e kaperdine kete gje
avatar
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4950
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11414
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga Dino prej 7/12/2010, 18:22

..ne se me donte do ta rrembeja..dhe do ja mbathja larg!!
.........Tani qe u hoqen dhe vizat..U zgjidh problemi..!avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga Vizitor prej 7/12/2010, 20:06

i them urime gjdo te mir ne jeteeeeeee
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga Arlo prej 23/1/2011, 07:43

E grabis vajzen dhe e mar une .

Hihihihihihihih . . .

Ishalla s'me ndolle se nuk e di .Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
Gentta
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 23/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 150
<b>Pikėt</b> Pikėt : 310
<b>Votat</b> Votat : 6
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nese per gjithe boten ti je nje person...dije se per nje person ti je bota

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga Gentta prej 23/1/2011, 18:32

per momentin do rri si e ngrire do perpiqem te kuptoj dhe ti jap shpjegim vetes perse ndodhi perse ma beri kete gje.NESE JE I/E TRISHTUAR SHIH NE SYTE E ATIJ/SAJ QE DASHURON DHE NE ATA SY DO GJESH FORCEN PER TE BUZEQESHUR
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga Arlo prej 25/1/2011, 03:43

Hic . . . Nje me pak . . . LOLKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga LePuRuShJa prej 25/1/2011, 07:46

Loti saj Shk shkruajti:Hic . . . Nje me pak . . . LOL

LOL LOLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga Vizitor prej 25/1/2011, 08:42

..................nje jet te lumtur te dyte

Sponsored content

Buzqeshje Re: nėse dėgjoni qė tė dashurėn e juaj e kan fejuarė pa dashje si reagoni??

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 15/12/2018, 06:12