A ju ka ndodhur te dashuroheni me shokun apo shoqen me te ngushte ??

enigma
enigma
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

Buzqeshje A ju ka ndodhur te dashuroheni me shokun apo shoqen me te ngushte ??

Mesazh nga enigma prej 28/12/2009, 01:16

Mua personalisht me ka ndodhur e kunderta , shoku im i ngusht eshte dashuruar pas meje dhe eshte vertet nje situat e sikletshme.

po juve ju ka ndodhur dicka e till?
Miss
Miss
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Amerikė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19
<b>Pikėt</b> Pikėt : 40
<b>Votat</b> Votat : 2
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Vetja Ime

Buzqeshje Re: A ju ka ndodhur te dashuroheni me shokun apo shoqen me te ngushte ??

Mesazh nga Miss prej 4/1/2010, 12:38

Mu joo

    Ora ėshtė 22/8/2019, 00:20