Rajmond Domeneku, si Agjenti 007!

Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Rajmond Domeneku, si Agjenti 007!

Mesazh nga Albatros prej 17/10/2008, 17:07


Sipas "L'Equipe", trajneri francez e ka shpėtuar pėr mrekulli vendin e punės te "gjelat"


Domeneku, si Xhejms Bondi, njeriu qė nuk vdes kurrė. Ndėrkohė qė Franca ėshtė pėrfshirė nga polemikat mbi fishkėllimat ndaj himnit francez, nė ndeshjen e luajtur kundėr Tunizisė, tė martėn e shkuar, njė njeri buzėqesh: ky ėshtė Rajmond 007 Domenk, "shėnjestra e lėvizshme", i konfirmuar si trajner i Francės deri nė Botėrorin 2010.

E NESERMJA - Sipas "L'Equipe", nė orėn 21.57 tė ditės sė shtunė, Domeneku konsiderohej i larguar nga puna e tij si trajner i Francės, pasi ishte nė disavantazh 0‑2 me Rumaninė. Por, si ēdo Agjent 007, ai e di se "e nesėrmja nuk vdes kurrė". Nė fund tė ndeshjes, Riberi dhe Gurkuf i dhanė drejtim tjetėr karrierės sė Domenekut. "Vdekja mund tė presė!" Fishkėllimat e tifozėve tunizianė, nė ndeshjen miqėsore tė sė martės, bėnė qė ēėshtja "Domenek" tė harrohej e tė kalonte nė plan tė dytė, pasi opinioni futbolldashės, por jo vetėm ai, e ktheu vėmendjen tek incidentet nė tribuna. Por Domenek shprehet se nuk i ka dėgjuar fare fishkėllimat. Sipas gazetės "Liberation", Domeneku u rikonfirmua nė krye tė kombėtares, pas njė mbledhjeje tė shpejtė. Presidenti i Federatės Franceze tė Futbollit, Eskalet, ishte thirrur nė njė takim urgjent nė Pallatin Elize, pėr tė vendosur pėr masat kundėr incidenteve tė tilla, tė cilat mund tė jenė ndėrprerje e ndeshjes, shtyrja e miqėsoreve tė ardhshme me kombėtaren, tifozėt e sė cilės krijojnė probleme, ndalim pėr tė hyrė nė stadium pėr fajtorėt etj.

SHURDH - Domeneku doli nga selia e federatės franceze me atė buzėqeshje qė shprehte "hakmarrje" ndaj medieve qė thoshin se kishte marrė fund. Por Domeneku i shkathėt zgjodhi rrugėn "qentė le tė lehin, karvani tė ecė pėrpara". Franca, nė realitet, iu rikthye lojės sė bukur dhe golave dhe trajneri i shpėtuar e ka vendosur tashmė objektivin: finalistė tė Kupės sė Botės 2010, ashtu siē kishte vepruar nė vitin 2006, ndoshta kundėr Italisė.

Rajmond Domeneku, si Agjenti 007! Img_ph10
Genti
Genti
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 244
<b>Pikėt</b> Pikėt : 439
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Rajmond Domeneku, si Agjenti 007!

Mesazh nga Genti prej 17/10/2008, 20:10

Spaska shanc. po ai po ilutet zotit qe ta heqin se keshtu mund te marre 6 000 000 € si fund kontrate topRajmond Domeneku, si Agjenti 007! 35lvuar
Esster
Esster
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 19/10/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11
<b>Pikėt</b> Pikėt : -4
<b>Votat</b> Votat : 1
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : rrini urt se ju thy ne mes

Buzqeshje Re: Rajmond Domeneku, si Agjenti 007!

Mesazh nga Esster prej 19/10/2008, 14:36

pffffffffffffffffff,,,sa inot me ka ardh qe,,,e lon akoma kte dreq DOMENECK

Sponsored content

Buzqeshje Re: Rajmond Domeneku, si Agjenti 007!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 22/7/2019, 20:56