Dashuria e humbur nuk ka kthim!!

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Dashuria e humbur nuk ka kthim!!

Mesazh nga Vizitor prej 24/12/2009, 09:44

te dashur frumista thuanje mendimi tuj ne pytje per ket gje te dashurosh esht nje gje e bukur po nje te njejtin moment te pret edhe hillrimi,nje dashuri qe humbet per mendimin tim nuk ka kthim ,se mendoj se si iku per te paren her do ike edhe te dyten.thuanje dhe ju mendimin tuj!!!

    Ora ėshtė 21/10/2018, 18:59