kriza boterore

Share
avatar
DIP LOVER
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/09/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 264
<b>Pikėt</b> Pikėt : 332
<b>Votat</b> Votat : 2
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ēufoja dhe bubi kaēurel

Buzqeshje kriza boterore

Mesazh nga DIP LOVER prej 10/10/2008, 21:30

jepni mendimin tuaj per krizen aktuale dhe ēfare mendoni per situaten ne shqiperi lidhur me kete krize :Ndihme:
mandimet tuaja me interesojne :Shkolle:

Dip Lover :flori:
avatar
Bukuroshja
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 218
<b>Pikėt</b> Pikėt : 381
<b>Votat</b> Votat : 17

Buzqeshje Re: kriza boterore

Mesazh nga Bukuroshja prej 28/10/2008, 01:20

pershendetje
ah shqiptarin e shkrete se kap dot kriza ore zoteri se s'kane para ato jane rehat LOL

avatar
DIP LOVER
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/09/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 264
<b>Pikėt</b> Pikėt : 332
<b>Votat</b> Votat : 2
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ēufoja dhe bubi kaēurel

Buzqeshje Re: kriza boterore

Mesazh nga DIP LOVER prej 28/10/2008, 22:05

po pra jane bere milionera dhe duhet me i fut te gjithe ne burg.
po firmat piramidale sa shpejte i harruat kur ai presidenti jone i ndritur Sali tha:
parate e shqipetareve jane me te pastrat ne bote...!!!!!!! lol!

Dip Lover :flori:

rober
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/02/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 272
<b>Pikėt</b> Pikėt : 476
<b>Votat</b> Votat : 7
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : jam krenar qe jam shqiptar

Buzqeshje Re: kriza boterore

Mesazh nga rober prej 17/2/2009, 17:09

jo ne sna kap kriza se disa jan me miljona e disa skan buke te ane lol!
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: kriza boterore

Mesazh nga Arlo prej 1/3/2009, 12:12

Kafshata madhe ta zė frymen thonė!!

Flm :pershendetje:

Sponsored content

Buzqeshje Re: kriza boterore

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/4/2018, 15:47