Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Mesazh nga Vizitor prej 9/12/2009, 09:49

Si freski e detit te ardht lumturija, si pellumb i bardhe te ardht dashurija, cdo enderr e jotja u befte realitet.Gezuar vitin e ri fat dhe shendet gezuar
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 9/12/2009, 16:34

@Djellza shkruajti:Si freski e detit te ardht lumturija, si pellumb i bardhe te ardht dashurija, cdo enderr e jotja u befte realitet.Gezuar vitin e ri fat dhe shendet gezuar


Shumė e bukurE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Mesazh nga Vizitor prej 14/12/2009, 07:46

Gjithe te Mirat per Vitin e Ri 2010!! Viti i Ri qofte I Mrekullueshem dhe I Permbushur me shume gjera te mira, suksese dhe fitore, per ty!!
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Mesazh nga Vizitor prej 14/11/2011, 13:21

Nje ylle ne qiell,sa bukur shendrit,kjo hene e bukur po na fal kete drite,qielli i kalter dic'ka te tregon,se ke nje shoqe qe asnjeher s'te haron,Me dashuri vitin e ri ta urron.
YllZemer YllZemer YllZemer YllZemer YllZemer
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Mesazh nga Vizitor prej 14/11/2011, 13:23

Shpresat dhe qellimet i lidhin brigjet e jetes,kurse festat i memorohen kujteses sime,dhe me bejne mua t'i kujtoj ata qe i dua,Fate,lumturi,shendet d'uke uu deshiruar.Jet te gjat dhe te lumtur Gezuar Vitine e ri........
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Mesazh nga Vizitor prej 14/11/2011, 13:24

Sote nje varge deshirash me kaploj,por nje e vecoj,krah te kem te fluturoj,atje ku je ti te ndaloj,vitin e ri te u'a urroj...
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Mesazh nga Vizitor prej 14/11/2011, 13:25

.Kur ora te bjere dymbedhjetee qyteti drita te mos keteatehere do ngre nje dolliGezuar Vitin e Ri! 💤
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Mesazh nga Vizitor prej 14/11/2011, 13:26

Goten marr ne dore,qe t,ju them "gezuar",ne nje feste viti te gjithe jemi ftuar,lapsin befas marr kartolinen shkruaj,nuk di ēfare te shpreh,ne zemer i ruaj...Kartoline e bukur me ben te mendohem,vargjet vetem shkruhen,smund te vizatohen,pse kaq mundoj veten,thjesht per nje urim,"gezuar,gezuar,paē gjithmone gezim"!
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Mesazh nga Vizitor prej 14/11/2011, 13:40

S'ka rini pa dashuri,gėzuar Vitin e ri.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Mesazh nga Burrelsja prej 3/7/2013, 14:41

★ ° . .  . ☾ °☆ . * ● ø .  ★ ° :. . • ○ ° ★ . * .  ☾  .  ° . ● .  °☆ ø. ● . ★ ★ ° ☾ ☆ ø. ø ★ ° . .  . ☆☼ gezuar vitin e ri 2013!!! ☼ . * ● ø .  ★ ° :. . • ○ ° ★ . *  °☆ ø. ● . ★ ★ ° ☾ ☆ ø. ø ★ ° . .  . ☾ °☆ . * ● ø .  ★ ° :. . • ○ ° ★ . * .  ☾  .  ° . ● .  °☆ ø. ● . ★ ★ ° ☾ ☆ ø. ø ★ ° . .` `^ . ☾ °☆ . * ●
° _██_*。*. / \ .˛* .˛.*.★* *★ 。*
˛. (“• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ˛*
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\ *. ˛*.。˛* ˛. *。
*(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ .
Ƙ"*°•♥•°*"˜Æ`“Ƙ"*°•♥•°*"˜Æ` “Ƙ"*°“Ƙ"*°•♥•°
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Mesazh nga Vizitor prej 3/7/2013, 14:46

ISHALLA VITIN QE VIE FESTOJME SE BASHKU!

Sponsored content

Buzqeshje Re: Shkruani nje urime per Vitin E Ri..!

Mesazh nga Sponsored content


  Ora ėshtė 24/5/2018, 19:42