Puthja ....!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Puthja ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/11/2009, 10:24

Puthja ....!! Fileco13

Ėshtė frika qė tė zė

Puthja ....!! FileContent

Ėmbėlsia qė tė dorėzon

Puthja ....!! FileContent

Pėr njė puthje qė nis fluturimin

Puthja ....!! FileContent

Pėr atė qė e dėshiron

Puthja ....!! FileContent

Pėr njė puthje tė vjedhur

Puthja ....!! FileContent

Pėr ato qė janė tė shtrėnguar

Puthja ....!! FileContent

Pėr ato qė janė tė dashuruar

Puthja ....!! FileContent

Pėr njė puthje tė sheqerosur

Puthja ....!! FileContent

Njė puthje pėr tė mėdhenjtė

Puthja ....!! FileContent

Njė puthje pėr tė vegjėl


Puthja ....!! FileContent

Njė puthje pėr tė ndryshėm

Puthja ....!! FileContent

Njė puthje pėr brune dhe biond

Puthja ....!! FileContent

Njė puthje pėr tė gjatė dhe tė shkurtėr

Puthja ....!! FileContent

Pėr tė bukur dhe tė shėmtuar

Puthja ....!! FileContent

Pėr tė mirė dhe tė kėqinj

Puthja ....!! FileContent

Njė puthje pėr tė gjithė Puthja ....!! 859593 Puthja ....!! 859593 Puthja ....!! 859593 Puthja ....!! 859593E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
enigma
enigma
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

Buzqeshje Re: Puthja ....!!

Mesazh nga enigma prej 25/12/2009, 00:04

puthja eshte shpikja e natyres qe ndalon te foluren kur fjalet jan te teperta
Zemrushja
Zemrushja
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1273
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2547
<b>Votat</b> Votat : 31

Buzqeshje Re: Puthja ....!!

Mesazh nga Zemrushja prej 25/12/2009, 20:02

Te puthesh eshte si te pish uje deti. Sa me shume te pish aq me shume ndien nevoje.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Puthja ....!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/6/2019, 12:02