Tė dashuruar nė Internet

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Tė dashuruar nė Internet

Mesazh nga Vizitor prej 30/11/2009, 10:15

Tė dashuruar nė Internet N71b9k
Pėr njė dashuri nė internet....Si pėrfundoi njė dashuri nė internet?

Ēudi sa tė lumtur ishim,sikur kishim kapur retė,s'pushonim sė foluri kur u njoftuam unė e ti nė internet!

Ku i gjenim vallė tėrė ato fjalė, atė dialog qė fund s'kish...
Natėn s'na zinte gjumi duke pritur ditėn tė vinte sėrish...

Sa netė pa gjumė ia falum njėri-tjetrit, unė ty e ti mua,
sa puthje e epshe i shkėmbyem nė telefon e sa fjalė " Tė Dua, Tė Dua "

Edhe pse ne ishim larg, por dashuria na bashkonte, ajo edhe mė shumė ndaj njėri-tjetrit na afronte...

S' ishim parė kurrė, Por kjo ē'ka rėndėsi?
Kur ty tė dukej se je unė e mua mė dukej se jam ti!

Eh, sėfundi kuptuam se s'ishim vetėm shpirtėra...por erdhi ai moment ngopje apo urie?!(qe moment gjenie) kur unė doja tė vija tek ti,
apo ndoshta doje tė vije ti tek unė...

Dhe erdhem...e bashkė me ne erdhi edhe zgjimi I dashur, ekrani duhej tė kishte pasqyrė qė t'na ruante nga zhgėnjimi!!!

    Ora ėshtė 22/8/2019, 00:16