Si ti Refuzosh Meshkujt ! !

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Si ti Refuzosh Meshkujt ! !

Mesazh nga Vizitor prej 25/11/2009, 15:10

AI: A mund t’ju ofroj njė pije?
AJO: Faktikisht do tė mė pėlqente tė mi jepje para.

AI: Unė jam fotograf. Kam kėrkuar pėr njė fytyrė si kjo e juaja.
AJO: Unė jam kirurge pėr operacione plastike. Kam kėrkuar pėr njė fytyrė si kjo e juaja.

AI: Pėrshėndetje. Mos kemi dalė gjė bashkė njėherė? Apo kemi dale dy herė?
AJO: Duhet tė ketė qenė njė herė. Unė nuk e bėj kurrė tė njėjtin gabim dy here.

AI: Si ia keni arritur tė jeni kaq e bukur?
AJO: Duhet tė mė kenė dhėnė edhe bukurinė tuaj.

AI: A do tė dilni me mua kėtė tė shtunė?
AJO: Mė vjen keq. Unė kam njė dhimbje koke kėtė fundjavė.

AI: Fytyra juaj bėn tė turbullohen shumė mėndje.
AJO: Edhe e juaja bėn tė turbullohen shumė stomakė.

AI: Unė mendoj se mund t’ju bėj shumė tė lumtur.
AJO: Pse? Po largoheni?

AI: Ēfarė do tė thonit sikur unė t’ju kėrkoja tė martoheshit me mua?
AJO: Asgjė. Unė nuk mund tė flas dhe tė qesh nė tė njėjtėn kohė.

AI: A dalim tė shohim njė film?
AJO: E kam parė.

AI: Ku paskeni qenė gjatė gjithė jetės sime?
AJO: Duke iu fshehur juve.

AI: A mos ju kam parė nė ndonjė vend mė parė?
AJO: Po. Prandaj unė nuk shkoj mė atje.

AI: A ėshtė ky vend i lirė?
AJO: Po! Dhe ky kėtu do jetė nė rast se ju uleni.

AI: Ej zogu ēfarė shenje ke ti?
AJO: “Ndalohet hyrja”

AI: Trupi juaj ėshtė si njė tempull.
AJO: Mė vjen keq, sot nuk ofrojmė shėrbim.

AI: Po t’ju shikoja tė zhveshur do tė vdisja i lumtur.
AJO: Po t’ju shikoja tė zhveshur me mundėsinė mė tė madhe do tė vdisja duke qeshur.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Si ti Refuzosh Meshkujt ! !

Mesazh nga Burrelsja prej 20/7/2013, 17:22

LOL LOL LOL cjon mor kto rregulla tja bojn si puna ime qe nje tme hedshi syt e shaj me nan e moter cka tket

    Ora ėshtė 19/1/2019, 10:16