Cast romantik per te thene TE DUA

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Cast romantik per te thene TE DUA

Mesazh nga Vizitor prej 25/11/2009, 15:04

Si e imagjinoni ju nje moment romanik ku i shrehni dashurine njeriut te zemres suaj ose ai/ajo juve?
vendi-->ne det,ne shtepi,ne park etj
koha-->diell,shi,mengjes,darke....
tingujt-->zogj,muzike etj etj

avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Cast romantik per te thene TE DUA

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/11/2012, 12:12

Mjaftonė tė lindė dėshira dhe tė jenė ndjenjat ,,, nė ēdo vėnd njė gjė e tillė do ishte prefekte ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 18/10/2018, 15:43