Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....

Share

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....

Mesazh nga Vizitor prej 25/11/2009, 14:59

Ja vlen:
1. Per ti dhene nje kuptim jetes
2. Per te ndare me nje person tjeter gjerat pozitive dhe negative
3. Per te bere te lumtur dike


Nuk ja vlen:


1. Frika nga zhgenjimi
2. Nuk dua ti jap llogari askujt per ate qe bej
3. Nje mashkull dashuron nga nevoja, nje femer dashuron
nga kurioziteti. Perfundimi: te dy mbeten te zhgenjyer.
:confused:

shaban cakolli
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 128
<b>Pikėt</b> Pikėt : 309
<b>Votat</b> Votat : 10

Buzqeshje Re: Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....

Mesazh nga shaban cakolli prej 26/11/2009, 16:14

pavaresisht sakrificave ia vlen te dashurosh puē

aferdita
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 5
<b>Pikėt</b> Pikėt : 10
<b>Votat</b> Votat : 1

Buzqeshje Re: Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....

Mesazh nga aferdita prej 15/1/2010, 18:43

ja vlen atehere kur eshte dyanshmeeeee !!!

Ledy D
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Amerikė
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/11/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 56
<b>Pikėt</b> Pikėt : 114
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Re: Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....

Mesazh nga Ledy D prej 13/11/2010, 21:19

Ja vlen sepse eshte pasuria e lumturise

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....

Mesazh nga Kleandra prej 16/12/2010, 18:38

Patjeter qe ja vlen dashuria eshte e gjith jeta eshte nje ndjenje qe njeriu pa te smundet te jetoj eshte frymezimi i nje zemre qe e ben te rrahi aq sa do jetoj

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....

Mesazh nga Arlo prej 23/1/2011, 07:37

Ia vlen qe c'ke me te .

Dhe dhimbjet jan te embla kur i ke nga dashuria .DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Sponsored content

Buzqeshje Re: Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/2/2017, 17:41