A eshte dashuria nje ndjenje e kuptimte?

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje A eshte dashuria nje ndjenje e kuptimte?

Mesazh nga Vizitor prej 25/11/2009, 14:56

Njeriu eshte nje qenie sociale dhe si e tille ka nevoje te jetoje ne shoqeri:te doje dhe te duhet.
Por a eshte dashuria gjithmone nje ndjenje e kuptimte. Njerezit dashurojne me zemer, a bejne gjithmone zgjedhjen e duhur?
Pse ne duam ate njeri dhe jo nje tjeter?
:007:
shaban cakolli
shaban cakolli
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 128
<b>Pikėt</b> Pikėt : 309
<b>Votat</b> Votat : 10

Buzqeshje Re: A eshte dashuria nje ndjenje e kuptimte?

Mesazh nga shaban cakolli prej 26/11/2009, 16:15

ndjenje qe nuk te le te qete love01

    Ora ėshtė 24/6/2019, 10:53