Pse ndarja kalon ne ofendime?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Pse ndarja kalon ne ofendime?

Mesazh nga Vizitor prej 25/11/2009, 14:54

Shpesh here degjon persona qe pasi ndahen e grinden me njeri-tjetrin, tejkalojne caqet duke ulur personalitetin e ish te dashurit/es.
Pse kur ndahen dy persona, mundohen te ulin personalitet e njeri-tjetrin, duke shpifur gjera te paqena?

Cfare e shtyn ate person qe te jete aq i keq/e, sa te thoje fjale nga me te ndryshmet?

Doja te dija mendimin tuaj.
avatar
aferdita
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 5
<b>Pikėt</b> Pikėt : 10
<b>Votat</b> Votat : 1

Buzqeshje Re: Pse ndarja kalon ne ofendime?

Mesazh nga aferdita prej 15/1/2010, 18:45

sepse ne njefare perjeton zhgenjim dhe dhembje te cilat i shpreh me ofendim

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Pse ndarja kalon ne ofendime?

Mesazh nga Kleandra prej 22/10/2010, 20:37

Ne shumicen e rasteve jan thashethemet qe te bejne te arrish deri ne ofendime ne nje ndarje por duhet gjithmone te mos degjosh edhe te llogjikosh sepse vin keta ofendime kur sna perket ne karakterin tone ..
avatar
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje Re: Pse ndarja kalon ne ofendime?

Mesazh nga Dona20 prej 22/10/2010, 22:05

Pas ēdo gjelbėrimi tė zhdukur lind tjetri mė i bukur.
Kjo ėshtė pėrgjigjeja e ēdo gjėje qė nuk na pėlqen.
Fyerjet nga ndarja janė tiparė tė njerėzėve tė ultė nė aspektin e edukates.
avatar
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Pse ndarja kalon ne ofendime?

Mesazh nga MARINO prej 22/10/2010, 22:29

sepse akoma ke ne nuk egziston fakti te qenit i qyteteruar dhe i kulturuarKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
avatar
Ledy D
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Amerikė
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/11/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 56
<b>Pikėt</b> Pikėt : 114
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Re: Pse ndarja kalon ne ofendime?

Mesazh nga Ledy D prej 13/11/2010, 20:16

Sepse mendja eshte e perber ne ato momente me urrejtje edhe nuk arrin te kuptoj me edhe kalojne ne ofendime pa i dhene te drejte sqarimit

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Pse ndarja kalon ne ofendime?

Mesazh nga Kleandra prej 14/11/2010, 19:46

Ne shum raste mundohemi te shkojme dakort mbase nga xhelozia mbase nga shum gjera te tjerea ndarjet kalojne ne ofendime sepse nuk dim te mendojne para se te flasim

Sponsored content

Buzqeshje Re: Pse ndarja kalon ne ofendime?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/10/2018, 19:20