Skam Pasur Nonjehere Kaq Frike Sa Tani

Share
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Skam Pasur Nonjehere Kaq Frike Sa Tani

Mesazh nga Vizitor prej 16/11/2009, 15:04

Kėsaj nate me hėnė tė vjeshtės
Dola fushės tė bredh kuturu
Retė shtuhen me vrap pa reshtur
Hėna duket aty-kėtu


Porsi retė mendimet e mia
Po mė shtyhen ndėr mend mė shpesh
dhe pas tyre gjithnjė gjendesh ti
si kjo hėnė qė duket mes resh.


Hėna shpejt do tė zhduket dhe netėt
do tė mbeten pa tė kurse ti
nė ėndėrrimet e mia pėrjetė
perėndim s’do tė kesh kurrsesi
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Skam Pasur Nonjehere Kaq Frike Sa Tani

Mesazh nga Burrelsja prej 20/7/2013, 17:26

e ndez nje cigare kur paporitur me shfaqesh ti
e fik edhe e ndez kur me shfaqesh perseri
as vet se di veten spo e kuptoj
kudo ku iki ty te kujtoj
nis te qaj sepse pa ty ndjehem si e vdekur
si spo e kupton se pa pranin tende gjendem per se gjalli e trtur
vuaj kur ste shoh ty
fati e ka shkrujt te dy tmallku
un me tjetrin e ajo pran drites time
vall si mundi tna ndante ne tdy???

    Ora ėshtė 23/3/2019, 17:32