"ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 6/10/2009, 23:21

First topic message reminder :


Thuani njė poezi apo disa vargje qesharake
pėr njė antar tė BotaShqiptareForum kėnd tė keni deshirė...

Psh.
Albatrosi djal i mirė pėrmerak e rreh Leperushja
Me dajak Se po kqyr nuse tjera u tranu Leperushja e mjera
Leperushja - 100 shtiklla i kah bleh
Oh ket Albatrosin pėr me rreh...


Pa keqkuptime lOl
Kaloni mirė nė vazhdim tė qeshim se bashku...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 26/6/2010, 09:42

O INFO o djale i ri
P'se bredh naten srri ne shpi
Te kam thone me men ne koke
Po ti fluturon lart e sec me kembe ne toke
Te kam nis nje leter me poste
Lexoje mos e hidh poshte
Je si romeo djali i ri
Por kujdes kur te biesh ne dashuri
Merre si keshille nga Djellza
Po te mos e degjofsh tu theft e kemba


hahhahahahahahhahahahahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 26/6/2010, 09:52

O Lepurushja motra ime
Je si shpirt te du pa hile
Je e thjeshte je puntore
S'ke nevoje me te kap perdore
Je zonja per gjithcka
Eshte me fat ai qe te ka
Je si yll je si hene
Lum ata femije qe do te kene ty nene
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/6/2010, 10:02

Djellza mori Djallza shumė faleminderit nga ti
Ja dhe unė dy fjalė pėr ty
Tė kam motrushe dhe kurrė skam pėr tė harru
Je e bukur por dhe e lazdrume
Gjithė ditėn nė pc edhe nėpėr forume

Kur njė ditė nuk tė shoh
Forumi mė duket krejt bosh
Je krenaria jonė, je Djellza punėtore
Sikur bleta nėpėr lule bore :heart:E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje hellooo

Mesazh nga Vizitor prej 28/6/2010, 13:08

[b] ju doni vra mer :P :P :P :P :P :P
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje hii

Mesazh nga Vizitor prej 28/6/2010, 14:39

Rolling Eyes Respekt Djellza me e mira ėshtė o ēuna
ka gjet rehat e mirė aty tek puna
na bėn shoqeri neve kėtu tek forumi
vajzė e mirė, lum ai qe e ka i lumi

Vjaze e qeshur me plot humor
gjestet e saja pėr merak
ka qejf te kėtė shumė shoqeri
mos i mbetet hatri asnjėri

VaJze e mirė e simpatike
e mencur dhe shumė kritike
se ē'ka dhe shpesh thot "pse"
harroji ato tani dhe ec me ne

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 28/6/2010, 14:46


O Macja o kalama
ku jam une per ty buke ska
hec shko gjej ca buburreca
nese s'ngopesh ha karkaleca

Se barkun thate e ke o i mjere
del e kerkon dere me dere
harrove qe une jam ketu bossi
per te cilin ben vetevrasje Kate Mossi...

Une jam ketu Ujk i vjeter
si une nuk njoh tjeter
me ty luaj ko*e dite e nate
me fjale te mia te pres si shpate

Le tash po pritoj me u mar me ty
je shume kot e sdua te te shoh ne sy
shko shikoje Tom&Jeerry-n
femija si ti nuk duhet te pres terrin.

Goca me falni qe ju shqetesova
po femijes udhen ja tregova
ju dua me shume se veten time
dhe menxi pres tju vi ne takime.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 28/6/2010, 14:50

:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P se mos i merni me verte hahahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 28/6/2010, 14:51

LePuRuShJa moj e embela LePuRuShJa
je e bukur porsi hane
e ke trupin si prej perit.
ti shkelqimin ja jep diellit

I ke floket si njė ujevare
shum e leht peshon ne kanar
Je e shkathet lozonjare,
pėr asken s'ta ndijen fare


LePuRuShJan shum lehete pėr ta peshkruar
Me njė perle duhet krahasuar
por si duket ka rėndė ne dashni
e ēka pėr mua qe jam djal i ri..
:lol:
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/6/2010, 15:44

Hahahahahahahahahaha "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 3 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 3 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 3 827620E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/9/2010, 11:47

INFO more djalė i ri
Amon pika ty nga na erdhe nė kėtė shoqėri
Se gjithė gocat mi ke marrė
Edhe po thonė vetėm me INFON dum ma kanė

Edhe ty ta dha zoti gjithė kėtė bukuri
Yll tė kemi si nė forum ashtu edhe nė katun
Nėpėr rrugė na del me cokollata nė duar
E nė forum me ledhatime na shkruan .... "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 3 783962
"ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 3 161973E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/8/2019, 08:46