"ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 6/10/2009, 23:21

First topic message reminder :


Thuani njė poezi apo disa vargje qesharake
pėr njė antar tė BotaShqiptareForum kėnd tė keni deshirė...

Psh.
Albatrosi djal i mirė pėrmerak e rreh Leperushja
Me dajak Se po kqyr nuse tjera u tranu Leperushja e mjera
Leperushja - 100 shtiklla i kah bleh
Oh ket Albatrosin pėr me rreh...


Pa keqkuptime lOl
Kaloni mirė nė vazhdim tė qeshim se bashku...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 8/11/2009, 16:53

@Albatros shkruajti:Ku po shkon moj Djellza
Me belin e holl
Shtatin si selvi,
Kujdes moj goc
Se shum cunat i ke shti...
Te bien ne dashni me ty
Por kot moj shpirt
Te gjith e kan
Se asnjeri nga ta
Per ty nuk jan....


ahahhahahahahahahahahahahaha Mire E Ki Shkrujt Albatros te Lumt ehehehhee :lol: :lol:
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 8/11/2009, 17:50

Njof nje cun Duresak
eshte shume i papar
ben shume per shoqeri
si Albatrosi nuk ka njeri
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 8/11/2009, 17:53

Lepurushja me shume deshire na ben shoqeri
shume e mire, e zjarte dhe e dashur flori
se nga e ka gjetur gjithe kete frymezim
cdo fjale qe thote, duket qe eshte plot gezim

PUC PUC
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 8/11/2009, 17:57

Forumista ju ngjat jeta
Nga Kosova vjen pershndetja
Me fjal te mira si sheqerka
Ne Prizren une i gjeta

Me shume deshire hy ne Forum
Me lexu me dite me shume
Me shume njerz ketu bisedojm
Me shume lezet llafet i ndrrojm

Ani more forumist te nderuar
Mos harroni parodi me shkruar
Se more miq hiq pa mahi
Parodija ne dhe me shti.

Parodi e shume llafe te mira
Kemi shume edhe deshira
Po shume keq qe larg jem qillue
Me pi cafe muzik me ndegjue.

Presim diqka te re ne Forum
Presim qe te qeshim sa ma shume
Po si duket jeni ra ne gjum
ska hajgare e aq me shume..
__________________
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 9/11/2009, 11:13

"ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 413555

Me ra rruga kendej pari,
Ne Forum me te mire Shqiptari.
Nuk kam shume tu tregoj,
U ndala pak te pushoj.
Te gjithe juve tu takoj.

Mos ju lodh dhe mundoj!?
kerkujt koha si teproj.
Ne kete jete te shkurtert shume,
le te rrjedhe buzqeshja lum..
ne mes tuaj qesha shume.

Bile thash te marr kete teme peshqesh,
dhe te ik shpejt pa hetuar.
Por, me bete shume te qesh,
S'mund te iki pa u uruar.
Qofshi te gjithe te bekuar.

..............................................

Kjo vertete s'eshte teme koti,
Te lumt mendja ty Binni.
Sa buzeqeshje ke sjelle sot,
Ti mos pafsh kurre lot.


Si puhize fryen kjo Ajo,
sjelle vertete vargun e mire.
Eshte ne teme si pranvera,
her me rime e here me varg t'lire.


Ti Albatros i Frances,
Il Santo..more Dikush.
gezoj te mirat n'themel t'Shqiperise,
mos i bo lirat kumblla e rrush.
Je ma i miri ne forum

Kur e shoh Lepurushen ketu,
qe ka shkruar pa pushu.
Nuk them qe e xhelozoj,
por e dua dhe e cmoj.

Vargjet qe rrjedhin si lum,
me kanaqin shpirtin shume.
Je nje Lepurushe e vertete,
pak si Ti ka ne jete.

Sa do qe te zgjasi jeta,
edhe kur te perfundoje.
Mbetesh Lepurushja e verteta,
Vendndodhja jote s'do ndryshoje.

Vendi shqipeve do te kete sukses,
me njerez lojal si Ti.
Do jetoje dhe kurre nuk vdes,
per sukses qiellin kufi.

Jetofsh jeten sa me mire,
Lepurushja , o shpirt i lire.


.................................................
Dip_Lover ,Iroman,Ajo...Zemrushja!
te gjithe juve une u dua.
Abatrosi me gjithe Roman e ri,
pershendetje per te dy.
Me nenshkrimin "Bac U kry"

Te gjithe qe si kam permend,
ne mos ne varg ne zemer kane vend.
Ja kalofshi sa me mire ,
O, Ju Shqipet zemer dlire.

Haj se duhet te punoj,
te gjitheve u perqafoj

Jetoni jeten e plote...gezoni...buzeqeshni edhe kur nuk keni perse, njeriut thone i duhen dymbedhjete buzeqeshje ne dite qe te jete i shendetshem....une qesha ne kete teme se paku dymbedhjete here,... si i keni qendisur mor aman...u lumt....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 9/11/2009, 11:18

Loool moj AJO, moj shejtane
Dashke dasma muj per muj,
per nje qoke duhen leke,
jo kova me uje.

Dhe ne dasem po s’te ftuam
Hajde vete moj e uruar,
si ftese na trego
urimin qe sot ke derguar.

Tu befte dita dhe ty njemije,
marrsh njeriun qe te do zemra
qe te te mbushe me femije,
rradhen e zura te vej vete ca emra

Gjithe te mirat paē ishalla,
e paē jeten si ne perralla,
meqe ra fjala ate akulloren,
a po ma ban me fragola
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga LePuRuShJa prej 9/11/2009, 16:13

@Djellza shkruajti:lEPURUSHJA ime , moj LEPURSHE
qe te kam si lepurushe
mos ma bej kaq shume qefin
se ja grise AJO defin.

Une me Albatrosin jemi shok
hame bashke e lozim tok
prandaj nuk me mban zili
se eshte djale me shpirt flori.

Sot moj Lepurushja kam bere byrek
a do vish nga mu per drek?
E me thuaj te te gatoj
vetem hap te bardhen goj.

Hame byrek e pime kafe
e ja zeme nje mezeje
se na ka mesu e baba
buke e gjize e shpirt bardha.

Po tja marim nje kenge
une e ti ne kenxhere
do i bejme serenate
te gjitheve qe na kan inat

Thuaj ti nga me ja nis
se une pastaj po ja qendis
me rime e me lezet
ashtu sic di une vete.

Po sa bukur eshte mesnata
kur Zemrushes i hyn vapa
e na del ne ballkon
boten krejt e turbullon

Te kam thene me mijera here
bej kujdes nga kjo pranvere
eshte e bukur sa me ska
do te zeje ndonje sevda.

Ca te bej pastaj une ty
do qaj une une me lot ne sy
kur AJO ta martoj
do vallzoj e do kendoj.

Si AJO vec nje ka
se ben me kjo dynja
ske ci shan e skam ci shaj
bukuroshe me syte si vaji.

Hopa hopa luje belin
luje flokun kacurrelin
hiqja mendjen njerezise
qe te ngeli tek pragu shpise.

Goc punetore dhe te mencur
gjithe te mirat pa permendur
cte te them me shume my sis
qe te kam porsi nje miss.

Mos harro ke s'te harron
kije nga une kte porosi
ne gjithe boten qe te shkosh
mos harro kte shoqeri.

Kisssssssssssssssssssssss lEPURUSHJA

Oj Djellza t'raftė e mira nga i ke gjet kėto "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620


Shumė kam qesh "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 919638E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 9/11/2009, 16:20

Epo Lepuroshe jemi ne te mir ktu adej kemi kso poezi per te qeshur PUC Lepurushja
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 9/11/2009, 16:28

Edhe Binni u lodh shume
sikur te kish qene ne pune.
Po ti je dhe djale i ri
dhe je plot mencuri
Kujdes ta perdoresh mire
se te thote dhe lamtumire.

Po cudi se djale i ri
paske lodhje qe tani.
Keshtu jane keto fillime
kur ben me shume tema se Postime.
__________________
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 9/11/2009, 16:30

O ti AlbatrosAtdhetar
per shqiptari mban vend te pare
gjaku arbrit ne damar
e flamurin te kuq si zjarr.

Pa na flet e per dashni
lumturi e dashuri
po provoje nje here vete
sesa rendon kjo fjale e shkrete.

Te gjithe dime te ligjerojme
te mbajme iso,te kendojme
kot sna thone emrin ShQIPETARE
ne gjithe boten te papare.

Po ta mbyll kete rapsodi
hajd shendet e mbaresi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 9/11/2009, 16:34

Prsh Lepurushe kjo eshte per ty.

Kohe kemi,kohe s'kemi
me te keq edhe e gjejme
per pak shaka s'u be qameti
e te buzeqeshur ne tju bejme.

Se ne kemi gjakun tone
te shperdare kudo ne bote
ndaj e zemra na loton
me shume mall ajo kujton.

Kujton ditet kur rinia
u nda shpejte nga shoqeria
e se kthehu koken pas
nga te qaret e mamase.

Gjithomone do te behet mire
me te keq e me pahir
se keshtu e ka kjo jete
kerkon force edhe vullnet.

"ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 413555 shume per ty
kurre lote mos pac ne sy.

PUC PUC
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 9/11/2009, 17:13

Oh Mi AJO t'u befsha kurban,
sepse me je bere si han,
kur lexova kete poezi,
vallahi desh rash ne hi

Me byrek edhe me kos,
na ke lujt mensh mi goc,
sa punetore paske qen,
te ndriska dora me gjith men!

Une me pyetje e ti me pergjigje,
se per ne paska plot shtigje,
me gezim e me vullnet,
hajde se paskemi bo jete!

Ishalla me shnet mi ti,
se te tjerat vijn gjithnji,
me mesime e me kismet,
qofsh e lumtur sa nje det!

Ku ma ke at Binin trimin,
se s'ia kam bere akoma leximin,
desh shpetoj ai fieraku,
po ketu s'ka vend dajaku!

Kete here s'e kam ngaterruar,
jeni fierake e s'e kam harruar,
Ishalla s'me del gabim,
se do mbytem per faj tim:P
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 10/11/2009, 08:26

Na erdh rober ky tirana,
qe kurre nuk e ka pare as komshiu,
disa e therrasin ballakumi,
disa thone po kush eshte ky cuni!

Djal i ri e djal me flete,
s'e di pse e therras rober edhe vete,
Po kshu ia kane vene emrin per lezete,
se ne Greqi po i kalon rinia per meshnete!

Sa here mblidhemi per me kuvendu,
menimin e vet e jep i shkreti,
sa vjen koha per te punu,
thote po iki po ja fus i gote
se jeten na e ka siguru shteti!

Djal me men, kjo eshte e vertete
po gje nuk leshon nga ajo kulete
fjalet ky te pakta i ka,
por mendjen e ka fare hata!

Alamet djali duket ky,roberqe shpeshhere kalon nga krraba,
per me taku shoket ne tirane,
sepse s'i rrihet kurr vetem menjane!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 10/11/2009, 08:37

Ja kjo Lepurushja e bukure
bukur bukur vallen ze
e ja nis kenges me marr
e heq kemben zvarr zvarr.

Bukur buker valleja
kur kercen Lepurushjapo kercen me Albatrosine vete
u-bu-bu sa kane lezet.

Ti me je si nje gonxhe
pa dil pak ne penxhere
te te shof se cila je
e vogel a e madhe.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 10/11/2009, 08:42

Ah moj Lepurushe moj Lepurushe,
sa e zonja qenke per rima,
s'ta kaloka asnjeri,
prandaj nuk te mbajm meri!

Je kaq vajze lozonjare,
ketij Albatrosit ia hoqe trunin fare,
mundohet te ta kaloje ky,
po s'ia dilka dot me ty

Ah te keqen mori goc,
na e bej nje tav me kos,
nje tenxhere me japrak,
se na ngeli buka thate!

Sot u nis kjo dite e re,
por ti s'lodhesh kurr me ne,
i qendis fjalet porsi shporta,
ah se qenke me e forta

Lum si ne qe te kemi ty,
do e bejm jeten dor me nji,
hajde kendojme edhe nje keng,
se ni lule ke nga un

Tani te puth nje here fort,
e mos hip me shkall aq nolt,
hajde lujm atje ke parku,
se kemi ngrene sa na ka zene barku:P

ciao ciao Lepurushja jone,
e qendro perhere jehone,
me e mira neper shoqe,
nga embelsia dore nuk hoqe!

Mirupafshim tani nga mu,
se u lodha tu rimu,
te kam xhan e te kam moter,
prandaj hajde hopa moj e vogel.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 10/11/2009, 08:48

Kėtu nė forum paska vajza t'mira plot
te jepkan jete e te bėjnė qeshesh me lot
ngaqė u shkon kaq shumė humori
e qe pėr llafe jo jo nuk ua merr dot

Ashtu si gjith ne kohėn kalojne
pa ato dhe ne drejt skemi cfar t'bejm
por unė do flas pėr ca te mire
qe ketij forumi i paskan dhene hir

Dhe mua me pelqen shume poezia
do ti hedh dhe une fjalet e mia
ti bej dhe une shoqeri ketij forumi
se per disa ketu forumin e merr lumiPo e filloj me vajzen qe quhet AJO
me fjalet qe thot duket me e mira
qenka shume e qeshur dhe plot humor
te vlersonka me fjale plot nur

Qenka e mire dhe simpatike
duket e mencur dhe shume kritike
qenka vajze per te pasur shoqeri
ne kete forum ta marre vesh cdo njeri

po i vlerson forumistat aq mire sa don
duket qe ndonje shkenece i intereson
qenka vajze e mire dhe me plot vlera
Zemer Fisnike qe sa here flet te gezonLepurushja, vajze me vlera qenke dhe ti
shkruanke bukur poezi per cdo njeri
dukesh qe je e zgjuar dhe Brilante
dhe me postime paske vajt afer tre mij

Dukesh qe shkruan nga nje vend i huaj
por me tamam me mire vete na e thuaj
mendje hapur dhe ke shume per t'thene
ne te gjitha temat ke mendim ke dhene
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 10/11/2009, 08:53

Ore Binni djal i mbare
sikur s'te shof per here te pare
po me ngjall shume ēudi
mos te ngaterroj me ndonje njeri.

Mbase,mbase c'nuk ben vaki
shif pertej e s'njef njeri
se flet goxha me afrimitet
si per nje te ri ne kete det.

Po me thuaj Binni ti
cili det te ben shoqeri
brigjet dallga ti perplas
e ne shpirt te ben mas.

Uje , ajer e natyre
bukuri pafund, e di
po teper cfare kerkon
toke e qiell te bejne shoqeri.

Ne mes detit gjen qetesi
i larguar nga cdo njeri
po shpirtin dicka ta mundon
kerkon paqen, por s'harron.

Ndoshta nje dite dhe per ty
nje surprize e bukur do vij aty
nje kushtim i bukur ne brigjet e tua
te e mbush jeten e te beje te duash.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 10/11/2009, 08:58

Po shkarravis edhe une pak po me lejuat
Ne Forum erdhi Zemrushja
shpejt zuri vend ne zemrat tona
thot se eshtenje vajze e bukur
nga tema ne teme lodron si flutur
sa eshte e bukur nuk e di
nje kafe me te deri sa ta pi
e te llafosim shume e shume
sic bejme ketu ne Forum
te gjithe jemi miq virtual
po njihemi dal ngadal
ndoshta takohemi e shihemi
por nuk e dime qe njihemi
majlinda
majlinda
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/04/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 214
<b>Pikėt</b> Pikėt : 470
<b>Votat</b> Votat : 11
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Lindaaa

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga majlinda prej 5/6/2010, 14:37

heheheheh shum te miraa keto poezi qe keni shkruaaa? coplimente
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/6/2010, 08:38

Na ishte seē na ishte, njė forum plot anėtarė kishte
anėtaret dhe anėtarėt shumė bukurosha ishin
shkruanin tė gjihė, tė gjithė argėtoheshin
tema tė ndryshme qė kurrė s'mbaroheshin

Nė temat e pafund, humori dominon
foto pėr tė qeshur, foto qė ngacmojnė
i radhit fotot me rend Djellza pėr dashurinė
ėshtė e kujdesshme, tė gjithė e dinė

Albatros nga kreu, rri e vėshtron
mos ndonjė trazovac, ujin turbullon
dhe kush bėn zarar, ēekiēin nė ballė
ē'duhet tė bėj tjetėr, ē'tė bėjė vallė..?

Dona20 simpatike dhe
SmOoThy
'luftė' kanė pėr ditė, pėr ditė janė nė garė
Dino68 shakaxhiu, e INFO simpatiku
duken sikur luajnė, por jo tek Debatiku

Majlinda e Laura shumė bukuroshe janė
kanė dashnorė, ende se kanė thanė
por nuk ka rėndsi, nė forum janė yje
me ta krenohesh, kush do qė tė vije

Por nga tė gjithė yjet mė yllė jam vetė
Se ju dua pa masė,,, ju dua me tė vėrtetė...!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ju pėrshėndes tė gjithėve "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 702172 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 702172 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 702172E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 26/6/2010, 08:41

Shum e Bukur "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 702172 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 702172 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 940922
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 26/6/2010, 08:51

Prej Hotmailit Kur Ti Leshova Syt
Kur Te Pash Paswordin Ne Fyt
Thash U Myt Kuku Per Mu
Shpejt Windowsin E Kam Startu
Ja Po Qeli Mesengjerin Me Shum Deshir
Per Me Gjet Nje Qike Te Mire
Kam Vendos Edhe Pike
U Njoftova Me Nje Qike
tung I Thash Qka Po Ban
Une Jam INFO
Tung Me Tha Me Dashuri
Une Jam Ajo
Une E Vese Per Dashuri
Kam Deshir Me I Pas Pes Femi
Ajo Me Tha O Babalok, Largohu
Se Ta Futa Blok
Ok I Thash Nuk Te Lus
Po Ta Futi Ni Virus
Nuk Eshte Gajle Tha Per Mu
Kam Adres Edhe Ne Yahoo
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/6/2010, 09:01

@Djellza shkruajti:Prej Hotmailit Kur Ti Leshova Syt
Kur Te Pash Paswordin Ne Fyt
Thash U Myt Kuku Per Mu
Shpejt Windowsin E Kam Startu
Ja Po Qeli Mesengjerin Me Shum Deshir
Per Me Gjet Nje Qike Te Mire
Kam Vendos Edhe Pike
U Njoftova Me Nje Qike
tung I Thash Qka Po Ban
Une Jam INFO
Tung Me Tha Me Dashuri
Une Jam Ajo
Une E Vese Per Dashuri
Kam Deshir Me I Pas Pes Femi
Ajo Me Tha O Babalok, Largohu
Se Ta Futa Blok
Ok I Thash Nuk Te Lus
Po Ta Futi Ni Virus
Nuk Eshte Gajle Tha Per Mu
Kam Adres Edhe Ne Yahoo


"ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620 "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR" - Faqe 2 827620E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 26/6/2010, 09:07

Syri yt i bukur,
Vdeksha une per ty,
Buza jote e kuqe,
Vdeksha une per ty,
Faqja jote si pjeshke,
Vdeksha une per ty,
Floket e tu si pras,
Vdeksha une per ty,
Ah ajo shoqa jote dje,
Krah per krahu me ty
"Vdeksh" ti ishallla.
Vdekte ne ajo !!!...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Vizitor prej 26/6/2010, 09:37

Ēka ka dielli
qė po shndrit
Albatrosi
na erdhi nė vizit...

Mejlinda
nė mesin tonė
tė lumėt ne
tė gjithė po thonė

ku ka terr
vėrshon si drita
Ajo na vjen
si Shotė Galica

INFOse ze gjumi
as ditėn as natėn
plot me ėmbėlsira
donė tė na ruaj pjatėn.

Ke bėrė shumė tė mira
Or Dyl Atdhetar,
Kosova do tė ketė vlera
kur ti hjekim kėta pushtetar.

Zemrėn tek liqeni
dhe syt nėpėr libra
nga djemt si INFO
do tė ndritė Shqipėria

Sponsored content

Buzqeshje Re: "ThUaN! NjĖ PoEz! QeShaRaKe PėR NjĖ AnTaR"

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/8/2019, 09:34