gjeni............

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje gjeni............

Mesazh nga Vizitor prej 6/10/2009, 15:29

First topic message reminder :

gjeni............ - Faqe 2 9pom4j
gjenden 11 fytyra te qenieve njerezore. a mund ti gjeni te gjitha?
njerez normal gjenden 4-5.
ne rast se gjeni 8 prej tyre jeni shume i vemendshem.
ne rast se gjen 9 prej tyre, ti ke nje vemendje.
ne rast se ti gjen 10 prej tyre je shumeeeeee i vemendshem.
dhe ne rast se ti gjen 11 prej tyre je ekstremisht shume i vemendshem.

shpresoj ta kuptoni dhe ti gjeni
shefki.misini
shefki.misini
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 15
<b>Pikėt</b> Pikėt : 25
<b>Votat</b> Votat : 1

Buzqeshje Re: gjeni............

Mesazh nga shefki.misini prej 27/12/2012, 23:29

@Bukuroshja shkruajti:po se dite ti
as ne se dime gjeni............ - Faqe 2 560192
5 fytyra shof une
10 po i shof
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: gjeni............

Mesazh nga Burrelsja prej 3/3/2013, 10:32

i pash 11 mdolen

Sponsored content

Buzqeshje Re: gjeni............

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/8/2019, 10:53