xhelozia eshte dashuri per vetveten..

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje xhelozia eshte dashuri per vetveten..

Mesazh nga Vizitor prej 6/10/2009, 13:18

duke marre shkas nga kjo thenie po hap kete teme ...une mendoj se kjo thenie eshte reale dhe e vertete xhelozia eshte vertet dashuri per vetveten...te jesh xheloz per dike qe te tregon cdo moment qe te do e te mos besosh tek ai do te thote qe nuk e do aq sa duhet ..dashuria vendoset mbi baza besimi e te jesh xheloz mua me duket se nuk do aq sa duhet...shpesh eshte trajtuar kjo teme por le ta trajtojme ne kete kendveshtrim..nese dikush eshte xheloz kur eshte i dashuruar cmund te beje ai ose ajo ne martese do te te nxinte jeten...thone qe xhelozia eshte bashkeudhetare e dashurise mund te jete deri diku por kur e kalon cakun behet e besdishme...diskutim te kendshem..

    Ora ėshtė 18/6/2018, 22:43