A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Share

Endrra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 283
<b>Pikėt</b> Pikėt : 646
<b>Votat</b> Votat : 8
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : I'm honey 4 you my baby...

Buzqeshje A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Endrra prej 29/9/2009, 00:46

Cfar mendoni dashuria e madhe ce ke ndaj nji personi,mund te kthehet ne urrejtje???
Un mendoj se edhe mund te kthehet,sepse nese e don dike dhe je ne gjendje te besh gjithcka per te dhe ai ta kthen shpinden dhe te tradhton me tjetren,at'her esht e mundur qe te kthehet ajo dashuri ne urrejtje... :1:

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Kleandra prej 28/10/2010, 09:42

Varet madhenjiet si jan edhe mundet te ndodhi kjo qe dashuria kalon ne urrejtje

MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11166
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21897
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga MARINO prej 28/10/2010, 10:55

edhe ndodh ,kjo varet nga arsyeja qe eshte shperbere kjo dashuriKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Vizitor prej 28/10/2010, 11:37

po mudet edhe shumm

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Kleandra prej 31/10/2010, 10:58

E vertet Djellza mundet te ndodhi qe dashuria kalon ne urrejtje duke mar perbaze se nuk eshte se i ben gje ati njeriu po vetes me shume

MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11166
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21897
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga MARINO prej 31/10/2010, 11:07

po i hoqa vizen skam arsye ta urrejKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Kleandra prej 2/11/2010, 10:56

Njeriu gjithmon thote jo ne te gjitha rastet ka ndodhur e kunderta jo xhelozi jo urrejtje ...por mundohemi ti bejme qefin vetes duke thene jo e vertet dashuria kalon ne urrejtje ..por nuk eshte per tu mohuar se me ate urrejtje ben te kuptosh qe ti akoma ndjen por ske cfar ben me kjo eshte e verteta e nje dashurie urrejtje apo jo

Ledy D
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Amerikė
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/11/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 56
<b>Pikėt</b> Pikėt : 114
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Ledy D prej 13/11/2010, 20:06

joooooooooooooooooooooooooooo shtohet me shum

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Kleandra prej 6/12/2010, 20:10

Po edhe e mohoj shkrimin qe un kam bere sepse e kam perjetuar vete kete gje

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Vizitor prej 6/12/2010, 20:13

po mudetttt

MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11166
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21897
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga MARINO prej 6/12/2010, 23:02

aq sa fort kam dashuru aq fort mund te urrejKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Kleandra prej 16/12/2010, 01:47

Ne jete njeriu mundet te dashuroj po dashuria ne urrejtje mundet te kthehet nga vetem ironia e personit qe mbase nuk ka dashur ndonjehere

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Vizitor prej 16/12/2010, 11:07

po edhe shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ka urretjeee

MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11166
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21897
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga MARINO prej 16/12/2010, 11:13

ndoshtaKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Kleandra prej 18/12/2010, 18:35

Nuk mundet te kete urrejtje ne nje dashuri nese ke dashur me gjith zemer nuk ekziston urrejtja

MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11166
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21897
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga MARINO prej 18/12/2010, 21:27

se diKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Kleandra prej 18/12/2010, 23:41

Ne nje dashuri mundet te kete xhelozi po nuk mundet te kete urrejtje sepse njeriu nuk ka lindur per te urryer por per te provuar edhe gabuar mjafton te dishe qe njeriu gabon edhe nuk urren

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Arlo prej 23/1/2011, 07:34

Urrejta ne dashuri po ,
por dashuria ne urrejtje se besoj !

( Gjths nuk i dihet .
Mua nuk me ka ndodhur . )DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122969
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260937
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/3/2011, 10:35

Jooooooooo,, nuk mundet nėse e do vėrtetė atė person......E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Princesha... prej 5/10/2014, 23:49

Tek une nuk ndoth ky fenomen!
Ate qe dashuroj e dashuroj me gjithe forcen e shpirtit dhe s'mund ta urrej.Ate q e urrej e urrej per jet.
Nqs se me ndoth qe dashuroj dicka qe s'duhet ta dua mbase do frenoj veten te ndaloj dashurin por respktin s'kam per ta humbur dhe urrejtjen s'kam per ta lejuar te lind.Nganjehere edhe mund te dashurosh dike qe nuk perputheni ne planet per jeten.Mund edhe te ndahesh, kjo s'do te thot qe te lind urrejtja pas ketij veprimi.Dashuria zevendesohet me respekt me mire se sa me urrejtje.Perjashtoj si gjithmon rastin ekstrem te tradhetis.per vet veprimin e ulet qe do bej partneri lind automatikisht urrejtja.Se frenojm dot!
Sponsored content

Buzqeshje Re: A mund te kthehet dashuria ne urrejtje

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/2/2017, 11:18