JETA ME KA MESUAR ...

Moza
Moza
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 23/03/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2910
<b>Votat</b> Votat : 17
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ne pune lind dashuria,prandaj ai qe punon asnjehere nuk ankohet per mund...

Buzqeshje JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Moza prej 9/9/2009, 21:52

Kjo loj luhet keshtu ....

p.sh. Duke filluar me Fjalin JETA ME KA MESUAR ...


Jeta me ka mesuar te jem besnike ,por bese te mos i ze askujt....


Po juve....
Dona20
Dona20
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/06/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1825
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3863
<b>Votat</b> Votat : 48
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Mos i merr gjėrat personalisht !! Njerėzit i bėjnė gjėrat pėr vete e jo pėr ty!!

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Dona20 prej 11/10/2009, 11:40

Jeta mė ka mėsuar tė mendoj shumė...
Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Albatros prej 11/10/2009, 19:17

jeta me ka mesuar, se duhet te kalosh shume veshtersi ne jete

avatar
rober
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/02/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 272
<b>Pikėt</b> Pikėt : 476
<b>Votat</b> Votat : 7
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : jam krenar qe jam shqiptar

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga rober prej 13/10/2009, 23:05

jeta me ka mesu shum gjera te bukura
Zemrushja
Zemrushja
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1273
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2547
<b>Votat</b> Votat : 31

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Zemrushja prej 28/10/2009, 22:51

Jeta me ka mesuar gjera te mira dhe jo te mira...
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Plaku prej 31/10/2009, 21:54

Jeta me ka mesuar qe besnik te behem por mos ti besoj askujt...
Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Dino prej 12/3/2010, 22:52

Jeta me ka mesuar qe te keme besim tek vetvetja...dhe te mos bie ne pesimizem..!
gerta
gerta
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : JETA ME KA MESUAR ... 25jfgr8
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 05/05/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3
<b>Pikėt</b> Pikėt : 8
<b>Votat</b> Votat : 2

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga gerta prej 6/5/2010, 11:32

jeta me mesoi te vuaj jeta me mesoi te gezoj jeta mi mesoi te gjitha per ate jam e lumtur qe jetoj .......
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/5/2010, 11:51

@gerta shkruajti:jeta me mesoi te vuaj jeta me mesoi te gezoj jeta mi mesoi te gjitha per ate jam e lumtur qe jetoj .......

Shumė e bukur kjo duartrokitje JETA ME KA MESUAR ... 2961154995E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
majlinda
majlinda
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/04/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 214
<b>Pikėt</b> Pikėt : 470
<b>Votat</b> Votat : 11
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Lindaaa

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga majlinda prej 24/5/2010, 11:24

Jeta memesoj shum gjera te mira dhe te kqija, prandja edhe neh duhem ta perballojm te mirat edhe te kqijat dhe ta Jetojm Jeten,.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : JETA ME KA MESUAR ... 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Arlo prej 11/2/2011, 04:16

Jeta me mesoi se gjithmone ka nje arsye per gjithcka qe ndodhe . . .Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
BELISA
BELISA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1947
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3883
<b>Votat</b> Votat : 31
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E DUA SHKRETETIREN

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga BELISA prej 16/5/2012, 19:57

Jeta me ka mesuar anen pozitive dhe ate negative
MOS THUAJ ASGJE,,,NESE HESHTJA ESHTE ME E MIRE SE AJO QE DO TE THUASH
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Burrelsja prej 3/3/2013, 11:06

tmos kem frik e as mos tnjoh nenshtrimin
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Natalie prej 3/3/2013, 11:36

Qe kur te bie duhet te ndrihem ...sepse askush nuk kthehet mbrapa per te te ngritur ty...JETA ME KA MESUAR ... Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Princesha... prej 24/4/2013, 07:07

Jeta me ka mesuar te shijoj deri ne fund gjithcka qe kam momentalisht, sepse neser mund te jete vone.

Te perballem me sfidat e saj

ti gezohem,asaj qe ndertoj me mund

qe ti ndertoj,me duhet shprese e vullnet

qe falenderoj zotin,qe me jep shendet!JETA ME KA MESUAR ... 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/4/2013, 09:10

Tė luftoj gjithmonė pėr ato qė dua ....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Princesha... prej 3/5/2013, 06:28

Jeta me ka mesuar te shijoj deri ne fund gjithcka qe kam momentalisht, sepse neser mund te jete vone.

Te perballem me sfidat e saj

ti gezohem,asaj qe ndertoj me mund

qe ti ndertoj,me duhet shprese e vullnet

qe falenderoj zotin,qe me jep shendet!JETA ME KA MESUAR ... 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Princesha... prej 22/1/2014, 09:36

Qė njerėzit mė tė mrekullueshėm janė ata qė kanė njohur disfaten, vuajtjen, humbjen, dhimbjen dhe sėrish e kanė gjetur rrugen e tyre. Janė ata qė kanė buzėqeshur, ndėrkohė qė shpirti u qante. Kėta persona kanė vlerėsim, ndjeshmėri ndaj jetės, e cila i mbush ata me shumė dashuri. Njerėzit e mrekullueshėm nuk janė tė tillė rastėsisht!JETA ME KA MESUAR ... 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/1/2014, 09:41

Ta jetoj atė me tė mirat dhe tė pėrballoj ēdo tė keqe qė mė ka sjellė ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Princesha... prej 10/2/2014, 09:40

Jeta me ka mesuar plot gjera

Ne radhe te pare me ka msuar si te perballoj dhimbjet e humbjes se familjareve tane. Me mesoi se kur humb dike, e mira eshte te shofesh jeten Para dhe jo te rrish me mendje Pas

Me vone msova si te Shohesh ne Jete.. Si te perballosh hallet ndonese nuk ke moshe per to.. Si ti perballosh ato ne menyre sa me eficiente, duke analizuar te gjitha rruget e mundshme dhe te nxjerresh se cila eshte ajo rrugice qe "ti" duhet te ndiekesh. Jeta eshte e gjate dhe ka shume mbrekulli brenda, ashtu si ka dhe shume befasi. Shpresoj te msoj prej saj cdi dit e me shume pasi .. Cdo dhimbje dhe cdo gezim jane pjeset qe e ndryshojne monotonine e jetes soneJETA ME KA MESUAR ... 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : JETA ME KA MESUAR ... 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Arlo prej 18/5/2014, 21:10

Se tradhtaret gjinden gjithandej.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Princesha... prej 27/10/2014, 23:19

Jeta me ka mesuar plot gjera

Ne radhe te pare me ka msuar si te perballoj dhimbjet e humbjes se familjareve tane. Me mesoi se kur humb dike, e mira eshte te shofesh jeten Para dhe jo te rrish me mendje Pas

Me vone msova si te Shohesh ne Jete.. Si te perballosh hallet ndonese nuk ke moshe per to.. Si ti perballosh ato ne menyre sa me eficiente, duke analizuar te gjitha rruget e mundshme dhe te nxjerresh se cila eshte ajo rrugice qe "ti" duhet te ndiekesh. Jeta eshte e gjate dhe ka shume mbrekulli brenda, ashtu si ka dhe shume befasi. Shpresoj te msoj prej saj cdi dit e me shume pasi .. Cdo dhimbje dhe cdo gezim jane pjeset qe e ndryshojne monotonine e jetes soneJETA ME KA MESUAR ... 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga MARINO prej 27/10/2014, 23:31

rri larg mashtrusave larg dy fytyrshave dhe larg hipokriteveKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/10/2014, 16:01

....pėr sa kohė tė jem gjallė, tė mbaj pranė ato qė dua.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Princesha... prej 29/10/2014, 19:16

Jeta me ka mesuar se si te sillem ne kete bote, se si te sillem me njerezit qe me rrethojne qofte te keqinj qofte dhe te mire.
Jeta me ka mesuar se si te bej dallimin mes te mires dhe te keqes.
Jeta me ka mesuar te dashuroj dhe te urrej.
Por.... jeta ka akoma shume gjera per te me mesuar mua kshu qe mesimi ne jete kurr nuk ka fund.JETA ME KA MESUAR ... 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

Buzqeshje Re: JETA ME KA MESUAR ...

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/6/2019, 10:48