Loja me pershkrime

Share

Moza
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 23/03/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2910
<b>Votat</b> Votat : 17
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ne pune lind dashuria,prandaj ai qe punon asnjehere nuk ankohet per mund...

Buzqeshje Loja me pershkrime

Mesazh nga Moza prej 9/9/2009, 21:37

Kjo loje luhet keshtut ..??

SHikoni anetarin qe ka postu para teje dhe shkruaj disa fjal pėr te ashtu si ta merr mendja ty..
Mandej tjetri qe poston pas teje shkruan disa fjal pėr ty ..

Miss
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Amerikė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19
<b>Pikėt</b> Pikėt : 40
<b>Votat</b> Votat : 2
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Vetja Ime

Buzqeshje Re: Loja me pershkrime

Mesazh nga Miss prej 4/1/2010, 16:00

super moderatore e shkelqyeshme

Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6020
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11371
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Buzqeshje Re: Loja me pershkrime

Mesazh nga Plaku prej 4/1/2010, 16:41

Anetar i/e ri/e

Bukuroshja
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 219
<b>Pikėt</b> Pikėt : 386
<b>Votat</b> Votat : 17

Buzqeshje Re: Loja me pershkrime

Mesazh nga Bukuroshja prej 11/1/2010, 01:58

baaaa ēa syzesh ky anetari


Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19024
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37310
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Loja me pershkrime

Mesazh nga Albatros prej 10/10/2010, 12:49

Bukuroshe dhe e zgjuar


Sponsored content

Buzqeshje Re: Loja me pershkrime

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 26/2/2017, 13:15