Vetem 5 MinutaAgron Berisha

Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Vetem 5 MinutaAgron Berisha

Mesazh nga Albatros prej 31/8/2009, 19:35

E bukur simpatike je
t'gjitha ti i ke
plotesoma deshiren vetem 1 here
miss te quajne ne shkolle
e dime edhe ne
nuk eshte kompliment
po gje e vertete
ty cdo kush te enderon
ty cdo kush te deshiron

(Ref)

Vetem 5 minuta
dhe jo me shume
plotesoma deshiren
te jesh me mua
jeta kalon si nje lume i shpejte
plotesoma deshiren ndonjehere


    Ora ėshtė 25/6/2019, 20:06